Meklēt
 Visātrākais no visiem Xbox

Series X spēļu konsole ir visprasīgāko datorspēļu fanu sapņu piepildījums. Tā nodrošina sensacionāli gludu virtuālās pasaules attēlojumu ar 120 kadru sekundē atsvaidzes ātrumu un priecē ar HDR standartam atbilstoši dzīvīgām krāsām. Sacīkstes, piedzīvojumi, stratēģijas – lai kādas spēles Tu izvēlētos, jaudīgākā Xbox konsole ļaus tās izbaudīt visaugstākajā kvalitātē. Tā priecē gan acis, gan ausis, jo 3D Spatial Sound tehnoloģija ar mūsdienīgu algoritmu palīdzību veido ieskaujošas pasaules sajūtu, lietotāju šķietami novietojot pašā notikumu viducī. Ar Series X vari ne vien iepazīt jaunākās spēles, bet arī augstākā izšķirtspējā spēlēt labi zināmās, jo konsole atbalsta iepriekšējo paaudžu iekārtām radītās.

Xbox Series X

MODELIS: RRT-00009/1316627/RRT-00010

Visātrākais no visiem Xbox

 

Kategorija

Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
27.21 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
653.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
653.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 16.06.2023.
Apraksts

Series X spēļu konsole ir visprasīgāko datorspēļu fanu sapņu piepildījums. Tā nodrošina sensacionāli gludu virtuālās pasaules attēlojumu ar 120 kadru sekundē atsvaidzes ātrumu un priecē ar HDR standartam atbilstoši dzīvīgām krāsām. Sacīkstes, piedzīvojumi, stratēģijas – lai kādas spēles Tu izvēlētos, jaudīgākā Xbox konsole ļaus tās izbaudīt visaugstākajā kvalitātē. Tā priecē gan acis, gan ausis, jo 3D Spatial Sound tehnoloģija ar mūsdienīgu algoritmu palīdzību veido ieskaujošas pasaules sajūtu, lietotāju šķietami novietojot pašā notikumu viducī. Ar Series X vari ne vien iepazīt jaunākās spēles, bet arī augstākā izšķirtspējā spēlēt labi zināmās, jo konsole atbalsta iepriekšējo paaudžu iekārtām radītās.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!