Meklēt
 Masieris rokassomiņā

Lai kur Tu dotos, paņem līdzi Theragun mini! Plaukstas izmēra rīks ar vibrējošām, spēcīgām kustībām izmasē nogurušos muskuļus un saites, palīdzot mazināt spriedzi. Vari lietot to mājās, birojā, automašīnā vai pat sabiedriskajā transportā, jo ierīce darbojas klusāk nekā elektriskā zobu birste, tādēļ netraucē apkārtējiem. Tas būs lielisks palīgs pat pārgājienos vai strādājot mežā, jo sastiepumi un krampji mēdz piemeklēt visnepiemērotākajos brīžos. Izvēlies kādu no trīs vibrācijas ātrumiem un izbaudi katra zinātniski nokalibrētā režīma devumu Tavam ķermenim! Ierīce ar vienu uzlādi darbojas līdz 150 minūtēm, tādēļ vari sevi ik pa laikam palutināt ar iedarbīgu masāžu visas dienas garumā.

Theragun mini

MODELIS: G4-MINI-PKG-EUUK

Masieris rokassomiņā

 

Kategorija

Kategorija
Iekārtu kategoriju skaidrojums

Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
6.06 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
145.27 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
145.27Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.07.2023.
Apraksts

Lai kur Tu dotos, paņem līdzi Theragun mini! Plaukstas izmēra rīks ar vibrējošām, spēcīgām kustībām izmasē nogurušos muskuļus un saites, palīdzot mazināt spriedzi. Vari lietot to mājās, birojā, automašīnā vai pat sabiedriskajā transportā, jo ierīce darbojas klusāk nekā elektriskā zobu birste, tādēļ netraucē apkārtējiem. Tas būs lielisks palīgs pat pārgājienos vai strādājot mežā, jo sastiepumi un krampji mēdz piemeklēt visnepiemērotākajos brīžos. Izvēlies kādu no trīs vibrācijas ātrumiem un izbaudi katra zinātniski nokalibrētā režīma devumu Tavam ķermenim! Ierīce ar vienu uzlādi darbojas līdz 150 minūtēm, tādēļ vari sevi ik pa laikam palutināt ar iedarbīgu masāžu visas dienas garumā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!