• Autorizēties
 • Meklēt
     Vienkārša un iedarbīga masāža

  Palīdzi savam ķermenim justies labāk, darba pārtraukumos vai vakara atpūtas brīžos izmasējot savilktos muskuļus ar Theragun Prime! Šis vienkāršais rīks ar vibrējošām kustībām veic iedarbīgu masāžu un dara to tik klusi, ka nepievērš apkārtējo cilvēku uzmanību un netraucē tiem. Izturīgais, ērtais rokturis ļauj piespiest ierīci cieši ķermenim un precīzi vadīt pa masējamo zonu, ļaujoties līdz pat divu stundu ilgai procedūrai. Tik ilgi Prime darbojas ar vienu uzlādi. Iebūvētajā LED ekrānā redzams izvēlētā masēšanas režīma ātruma līmenis. Masāžas rīku var kontrolēt ar Therabody mobilo lietotni, kas apvienojumā ar Apple Health un Google Fit lietotnēm, piemēram, pēc stundu ilga brauciena auto ieteiks izmasēt muguras apakšdaļu vai pēc skriešanas treniņa aicinās pievērsties kāju muskuļu labsajūtai.

  Theragun Prime

  MODELIS: G4-PRIME-PKG-EUUK

  akcija
  Izmanto iespēju! Patīkami samazināta cena!
  Līdz akcijas beigām:

  Vienkārša un iedarbīga masāža

   
  akcija

  Kategorija

  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  10.38 €/mēn.* Iepriekš 12.46 €/mēn.
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  36 mēn.
  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  249.00 €**** Iepriekš 299.00 €  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 30.06.2022.
  Apraksts

  Palīdzi savam ķermenim justies labāk, darba pārtraukumos vai vakara atpūtas brīžos izmasējot savilktos muskuļus ar Theragun Prime! Šis vienkāršais rīks ar vibrējošām kustībām veic iedarbīgu masāžu un dara to tik klusi, ka nepievērš apkārtējo cilvēku uzmanību un netraucē tiem. Izturīgais, ērtais rokturis ļauj piespiest ierīci cieši ķermenim un precīzi vadīt pa masējamo zonu, ļaujoties līdz pat divu stundu ilgai procedūrai. Tik ilgi Prime darbojas ar vienu uzlādi. Iebūvētajā LED ekrānā redzams izvēlētā masēšanas režīma ātruma līmenis. Masāžas rīku var kontrolēt ar Therabody mobilo lietotni, kas apvienojumā ar Apple Health un Google Fit lietotnēm, piemēram, pēc stundu ilga brauciena auto ieteiks izmasēt muguras apakšdaļu vai pēc skriešanas treniņa aicinās pievērsties kāju muskuļu labsajūtai.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!