Meklēt
 Vienkārša un iedarbīga masāža

Palīdzi savam ķermenim justies labāk, darba pārtraukumos vai vakara atpūtas brīžos izmasējot savilktos muskuļus ar Theragun Prime! Šis vienkāršais rīks ar vibrējošām kustībām veic iedarbīgu masāžu un dara to tik klusi, ka nepievērš apkārtējo cilvēku uzmanību un netraucē tiem. Izturīgais, ērtais rokturis ļauj piespiest ierīci cieši ķermenim un precīzi vadīt pa masējamo zonu, ļaujoties līdz pat divu stundu ilgai procedūrai. Tik ilgi Prime darbojas ar vienu uzlādi. Iebūvētajā LED ekrānā redzams izvēlētā masēšanas režīma ātruma līmenis. Masāžas rīku var kontrolēt ar Therabody mobilo lietotni, kas apvienojumā ar Apple Health un Google Fit lietotnēm, piemēram, pēc stundu ilga brauciena auto ieteiks izmasēt muguras apakšdaļu vai pēc skriešanas treniņa aicinās pievērsties kāju muskuļu labsajūtai.

Theragun Prime

MODELIS: G4-PRIME-PKG-EUUK

Vienkārša un iedarbīga masāža

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
12.46 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
299.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
299.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Palīdzi savam ķermenim justies labāk, darba pārtraukumos vai vakara atpūtas brīžos izmasējot savilktos muskuļus ar Theragun Prime! Šis vienkāršais rīks ar vibrējošām kustībām veic iedarbīgu masāžu un dara to tik klusi, ka nepievērš apkārtējo cilvēku uzmanību un netraucē tiem. Izturīgais, ērtais rokturis ļauj piespiest ierīci cieši ķermenim un precīzi vadīt pa masējamo zonu, ļaujoties līdz pat divu stundu ilgai procedūrai. Tik ilgi Prime darbojas ar vienu uzlādi. Iebūvētajā LED ekrānā redzams izvēlētā masēšanas režīma ātruma līmenis. Masāžas rīku var kontrolēt ar Therabody mobilo lietotni, kas apvienojumā ar Apple Health un Google Fit lietotnēm, piemēram, pēc stundu ilga brauciena auto ieteiks izmasēt muguras apakšdaļu vai pēc skriešanas treniņa aicinās pievērsties kāju muskuļu labsajūtai.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!