Meklēt
 Glīts rīks klusai masāžai

Apveltot zīmola klusāko masāžas rīku ar Premium klases dizainu, Theragun ieguvuši ierīci, kas gan lieliski izmasē ķermeni, gan izcili izskatās. Ar vibrējoša uzgaļa palīdzību ierīce atslābina savilktās saites un muskuļus, palīdz tikt galā ar diskomfortu un atjauno darba sparu. Pateicoties ergonomiskajam rokturim, masēšana ir ļoti ērta, iedarbīga un ar vienu uzlādi ilgst pat 120 minūtes. Iebūvētajā OLED ekrānā redzams izvēlētā masēšanas režīma spēks un vibrāciju ātrums. Masāžas rīku var kontrolēt ar Therabody mobilo lietotni, kas apvienojumā ar Apple Health un Google Fit lietotnēm pēc nogurdinoša treniņa ieteiks personalizētu ķermeņa atjaunošanās programmu.

Theragun Elite

MODELIS: G4-ELITE-BLK-PKG-EUUK

Glīts rīks klusai masāžai

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
16.63 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
399.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
399.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.06.2023.
Apraksts

Apveltot zīmola klusāko masāžas rīku ar Premium klases dizainu, Theragun ieguvuši ierīci, kas gan lieliski izmasē ķermeni, gan izcili izskatās. Ar vibrējoša uzgaļa palīdzību ierīce atslābina savilktās saites un muskuļus, palīdz tikt galā ar diskomfortu un atjauno darba sparu. Pateicoties ergonomiskajam rokturim, masēšana ir ļoti ērta, iedarbīga un ar vienu uzlādi ilgst pat 120 minūtes. Iebūvētajā OLED ekrānā redzams izvēlētā masēšanas režīma spēks un vibrāciju ātrums. Masāžas rīku var kontrolēt ar Therabody mobilo lietotni, kas apvienojumā ar Apple Health un Google Fit lietotnēm pēc nogurdinoša treniņa ieteiks personalizētu ķermeņa atjaunošanās programmu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!