• Autorizēties
 • Meklēt
     Lai istabu piepilda tīra skaņa!

  Vēlies iejusties filmas notikumu virpulī vai pieredzēt stadiona cienīgu atmosfēru sporta pārraižu laikā? Tad Tev nepieciešama laba skanda. TCL TS8111 ar divu iebūvēto sabvūferu un 2.1 kanālu sistēmas palīdzību rada patiesi ieskaujošu un tīru skanējumu. Turklāt ļoti spēcīgu, jo skandas maksimālā jauda ir 260W. Viegli televizoram pievienojamā skaņas sistēma piedāvā specializētus režīmus, lai izceltu dialogus ziņu pārraidēs, ducinātu basus rokkoncertos un atskaņotu apdullinošus specefektus grāvējfilmās. Par telpas piepildīšanu ar tīru skanējumu gādā Dolby Atmos tehnoloģija, kas izkliedē skaņas viļņus 360 grādu amplitūdā.

  TCL Soundbar TS8111 2.1ch 260W

  MODELIS: TS8111-EU

  Lai istabu piepilda tīra skaņa!

   
  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  7.46 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  179.00  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 13.07.2022.
  Apraksts

  Vēlies iejusties filmas notikumu virpulī vai pieredzēt stadiona cienīgu atmosfēru sporta pārraižu laikā? Tad Tev nepieciešama laba skanda. TCL TS8111 ar divu iebūvēto sabvūferu un 2.1 kanālu sistēmas palīdzību rada patiesi ieskaujošu un tīru skanējumu. Turklāt ļoti spēcīgu, jo skandas maksimālā jauda ir 260W. Viegli televizoram pievienojamā skaņas sistēma piedāvā specializētus režīmus, lai izceltu dialogus ziņu pārraidēs, ducinātu basus rokkoncertos un atskaņotu apdullinošus specefektus grāvējfilmās. Par telpas piepildīšanu ar tīru skanējumu gādā Dolby Atmos tehnoloģija, kas izkliedē skaņas viļņus 360 grādu amplitūdā.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!