Meklēt
 Iepazīsti sevi no labākās puses

Rūpējies par savu sportisko formu un labsajūtu ar Suunto 3 Fitness palīdzību! Kompaktais sporta viedpulkstenis ne vien cauru diennakti uzmanīs ķermeņa stāvokli, ieskaitot miega kvalitāti, stresa līmeni un atkopšanos pēc nogurdinošiem treniņiem, bet arī piedāvās personalizētu 7 dienu treniņplānu izvirzīto mērķu sasniegšanai. Ja kāda nodarbība izkritusi, virtuālais treneris automātiski to pārplānos. Piecas dienas ar vienu uzlādi strādājošais Suunto 3 Fitness piedāvā arī iespēju saņemt ziņojumus no piesaistītā viedtālruņa un dalīties sasniegumos un sportiskajos piedzīvojumos ar citiem Suunto lietotājiem sporta platformās un sociālajos tīklos.

Suunto 3 Fitness All Black

MODELIS: SS050020000

Iepazīsti sevi no labākās puses

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
9.55 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
229.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---

Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
5.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Apraksts

Rūpējies par savu sportisko formu un labsajūtu ar Suunto 3 Fitness palīdzību! Kompaktais sporta viedpulkstenis ne vien cauru diennakti uzmanīs ķermeņa stāvokli, ieskaitot miega kvalitāti, stresa līmeni un atkopšanos pēc nogurdinošiem treniņiem, bet arī piedāvās personalizētu 7 dienu treniņplānu izvirzīto mērķu sasniegšanai. Ja kāda nodarbība izkritusi, virtuālais treneris automātiski to pārplānos. Piecas dienas ar vienu uzlādi strādājošais Suunto 3 Fitness piedāvā arī iespēju saņemt ziņojumus no piesaistītā viedtālruņa un dalīties sasniegumos un sportiskajos piedzīvojumos ar citiem Suunto lietotājiem sporta platformās un sociālajos tīklos.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!