Meklēt
 Gremdējies jaudīgā ieskaujošā skaņā

Vēlies papildināt savu televizoru ar patiesi augstvērtīgu un jaudīgu audio? Sony skaņu sistēma HT-S40R ir tieši tas, kas nepieciešams. Galvenā skanda ar trīs kanālu skaļruņiem, divas aizmugurējās skandas, spēcīgs sabvūfers un pastiprinātājs kopā sarūpē 600 vatu jauda, ko Dolby Digital tehnoloģija izkliedē pa visu telpu, ieskaujot skatītājus. Priekšējās un aizmugurējās skandas ir saslēgtas ar bezvadu savienojumiem, atbrīvojot telpu no kabeļu jūkļa, un arī sabvūfers dala vienu elektrības vadu ar galveno skandu. Lielisko skaņas sistēmu vari izmantot arī mūzikas straumēšanai no sava viedtelefona, vai pat atskaņot dziesmas no USB zibatmiņas.

Sony soundbar sistēma HT-S40R

MODELIS: HTS40R.CEL

Gremdējies jaudīgā ieskaujošā skaņā

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
16.63 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
399.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 02.09.2022.
Apraksts

Vēlies papildināt savu televizoru ar patiesi augstvērtīgu un jaudīgu audio? Sony skaņu sistēma HT-S40R ir tieši tas, kas nepieciešams. Galvenā skanda ar trīs kanālu skaļruņiem, divas aizmugurējās skandas, spēcīgs sabvūfers un pastiprinātājs kopā sarūpē 600 vatu jauda, ko Dolby Digital tehnoloģija izkliedē pa visu telpu, ieskaujot skatītājus. Priekšējās un aizmugurējās skandas ir saslēgtas ar bezvadu savienojumiem, atbrīvojot telpu no kabeļu jūkļa, un arī sabvūfers dala vienu elektrības vadu ar galveno skandu. Lielisko skaņas sistēmu vari izmantot arī mūzikas straumēšanai no sava viedtelefona, vai pat atskaņot dziesmas no USB zibatmiņas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!