• Autorizēties
 • Meklēt
     Nākamā līmeņa klusums

  Tikai Tu un mūzika. Nekādu traucējošu trokšņu. Nevienas liekas skaņas. Sony bezvadu austiņas ar trokšņu slāpēšanu aiztur vairāk traucēkļu nekā jebkad iepriekš. Turklāt tās ir viedas un pielāgojas apkārtējai videi ar adaptīvās skaņas kontroles palīdzību. Šī tehnoloģija nepārtraukti mēra vides troksni un pielāgo tā slāpēšanas intensitāti. Tām pat ir unikālas atmosfēras spiediena režīms, kas gādā par optimālu skanējumu augstu virs zemes, piemēram, lidmašīnā. Par kvalitatīvu skanējumu rūpējas LDAC savienojums, kas pārraida trīsreiz lielāku informācijas apjomu nekā Bluetooth, lai melomāni varētu baudīt bagātīgu, «nesaspiestu» mūzikas instrumentu spēli. Savukārt kompresētos failus bagātina DSEE HX dzinējs. Austiņas aprīkotas ar ietilpīgu bateriju, kas ar vienu uzlādi darbojas līdz 30 stundām.

  Sony WH-1000XM3

  MODELIS: WH1000XM3B.CE7

  Nākamā līmeņa klusums

   

  Kategorija

  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  12.46 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  36 mēn.
  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  299.00


  Ieskaties!
  Iekārtas apdrošināšana
  nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
  Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
  5.90 €/mēn.

  Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
  Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
  Uzzināt vairāk

    Izvēlēties     Atteikties  

  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 24.08.2022.
  Apraksts

  Tikai Tu un mūzika. Nekādu traucējošu trokšņu. Nevienas liekas skaņas. Sony bezvadu austiņas ar trokšņu slāpēšanu aiztur vairāk traucēkļu nekā jebkad iepriekš. Turklāt tās ir viedas un pielāgojas apkārtējai videi ar adaptīvās skaņas kontroles palīdzību. Šī tehnoloģija nepārtraukti mēra vides troksni un pielāgo tā slāpēšanas intensitāti. Tām pat ir unikālas atmosfēras spiediena režīms, kas gādā par optimālu skanējumu augstu virs zemes, piemēram, lidmašīnā. Par kvalitatīvu skanējumu rūpējas LDAC savienojums, kas pārraida trīsreiz lielāku informācijas apjomu nekā Bluetooth, lai melomāni varētu baudīt bagātīgu, «nesaspiestu» mūzikas instrumentu spēli. Savukārt kompresētos failus bagātina DSEE HX dzinējs. Austiņas aprīkotas ar ietilpīgu bateriju, kas ar vienu uzlādi darbojas līdz 30 stundām.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!