Meklēt
 Bagātīga TV skaņa

Otrās paaudzes Sonos viedā skanda Beam ieguvusi jaunas spējas. Tagad tā atbalsta Dolby Atmos tehnoloģiju, tādēļ audiovizuālais baudījums ir pilnīgāks un vēl reālāks. Skaņa seko līdzi notikumiem ekrānā, radot ticamu klātbūtnes efektu. Tā pavada automašīnu pārvietošanos no vienas ekrāna malas uz otru un izceļ dialogus, liekot balsij izskanēt tieši tur, kur atrodas runātājs. Par to īpaši parūpējušies ASV Kinoakadēmijas Oskara balvu ieguvuši skaņu inženieri. Par 40% ātrāks procesors uztur divus jaunus audioceliņus, veidojot virtuālu ieskaujoša skanējuma pieredzi, savukārt audioapstrādes algoritmi līdzsvaro skanējumu Tevis izvēlētajā skaļumā – gan apdullinošā troksnī, gan klusos čukstos. Kad televizors izslēgts, pievieno skandu viedierīcei un straumē mūziku no iecienītā servisa vai Sonos lietotnē esošā Sonos Radio. Skaļuma pieregulēšanai un dziesmu pārslēgšanai var izmantot skārienjutīgo virsmu uz skandas korpusa.

Sonos Beam (Gen2)

MODELIS: BEAM2EU1

Laba cena
Ļaujies jaunas iekārtas kārdinājumam – šobrīd laba cena!
Līdz akcijas beigām:

Bagātīga TV skaņa

 
Laba cena
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
18.30 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
439.00 €
22.88 €/mēn. / 549 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
439.00 €**** 549.00 €Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 21.06.2023.
Apraksts

Otrās paaudzes Sonos viedā skanda Beam ieguvusi jaunas spējas. Tagad tā atbalsta Dolby Atmos tehnoloģiju, tādēļ audiovizuālais baudījums ir pilnīgāks un vēl reālāks. Skaņa seko līdzi notikumiem ekrānā, radot ticamu klātbūtnes efektu. Tā pavada automašīnu pārvietošanos no vienas ekrāna malas uz otru un izceļ dialogus, liekot balsij izskanēt tieši tur, kur atrodas runātājs. Par to īpaši parūpējušies ASV Kinoakadēmijas Oskara balvu ieguvuši skaņu inženieri. Par 40% ātrāks procesors uztur divus jaunus audioceliņus, veidojot virtuālu ieskaujoša skanējuma pieredzi, savukārt audioapstrādes algoritmi līdzsvaro skanējumu Tevis izvēlētajā skaļumā – gan apdullinošā troksnī, gan klusos čukstos. Kad televizors izslēgts, pievieno skandu viedierīcei un straumē mūziku no iecienītā servisa vai Sonos lietotnē esošā Sonos Radio. Skaļuma pieregulēšanai un dziesmu pārslēgšanai var izmantot skārienjutīgo virsmu uz skandas korpusa.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!