Meklēt
 Patiesi vieds skaļrunis

Izbaudi smalkas skaņas nianses klausoties mūziku un skatoties filmas! Samsung viedais skaļrunis ar diviem sānu skaļruņiem un Samsung Acoustic Beam tehnoloģiju ļauj izjust plašu un telpu piepildošu skaņas diapazonu. Īpašais centra kanāla skaļrunis gādā par kristāldzidriem dialogiem un arī nodrošina līdzsvarotu skaņas izplatīšanos no viena telpas stūra līdz otram. Savukārt divi zemfrekvences skaļruņi rada sulīgus basus. Elegantā dizaina dēļ šo gaiši pelēko skandu var novietot jebkurā telpā un bez vadiem savienot gan ar televizoru, gan viedtelefonu vai datoru, lai atskaņotu mūziku.

Samsung soundbar sistēma HW-S61A

MODELIS: HW-S61A/EN

Patiesi vieds skaļrunis

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
10.80 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
259.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 14.07.2022.
Apraksts

Izbaudi smalkas skaņas nianses klausoties mūziku un skatoties filmas! Samsung viedais skaļrunis ar diviem sānu skaļruņiem un Samsung Acoustic Beam tehnoloģiju ļauj izjust plašu un telpu piepildošu skaņas diapazonu. Īpašais centra kanāla skaļrunis gādā par kristāldzidriem dialogiem un arī nodrošina līdzsvarotu skaņas izplatīšanos no viena telpas stūra līdz otram. Savukārt divi zemfrekvences skaļruņi rada sulīgus basus. Elegantā dizaina dēļ šo gaiši pelēko skandu var novietot jebkurā telpā un bez vadiem savienot gan ar televizoru, gan viedtelefonu vai datoru, lai atskaņotu mūziku.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!