Meklēt
 Skaņa ieskauj kā sega

Izmantojot vienpadsmit dažādos virzienos vērstus skaņas kanālus, kā arī liekot lietā Dolby Atmos un DTS:X tehnoloģijas elitārā Samsung skandu sistēma panāk absolūti ieskaujošu efektu. Komplektā iekļautie divi bezvadu aizmugurējie skaļruņi izplata skaņu uz sāniem un augšu, lai tā atstarotos no griestiem. Pie tam skanda sinhronizējas ar Samsung televizoru un aktivizē Q-Symphony funkciju, lai apvienotu televizorā iebūvēto skaļruņu un Soundbar spēkus. Tādējādi skanējums kļūst vēl aptverošāks. Sēžot dīvānā televizora priekšā, Tevi pārņem sajūta, ka skaņas avoti ir visapkārt, gluži kā reālajā pasaulē. Ja vēlies jaudīgajā skaļrunī atskaņot mūziku no sava viedtālruņa, vienkārši pieskaries ar to skandas virsmai. Viedierīce novibrēs un savienosies, pārņemot dziesmu spēlēšanu augstā kvalitātē. Skandas vadīšanai vari izmantot arī tālvadības pulti vai balss asistentu. 

Samsung soundbar sistēma HW-Q950A

MODELIS: HW-Q950A/EN

Skaņa ieskauj kā sega

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
45.80 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
1099.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 06.06.2022.
Apraksts

Izmantojot vienpadsmit dažādos virzienos vērstus skaņas kanālus, kā arī liekot lietā Dolby Atmos un DTS:X tehnoloģijas elitārā Samsung skandu sistēma panāk absolūti ieskaujošu efektu. Komplektā iekļautie divi bezvadu aizmugurējie skaļruņi izplata skaņu uz sāniem un augšu, lai tā atstarotos no griestiem. Pie tam skanda sinhronizējas ar Samsung televizoru un aktivizē Q-Symphony funkciju, lai apvienotu televizorā iebūvēto skaļruņu un Soundbar spēkus. Tādējādi skanējums kļūst vēl aptverošāks. Sēžot dīvānā televizora priekšā, Tevi pārņem sajūta, ka skaņas avoti ir visapkārt, gluži kā reālajā pasaulē. Ja vēlies jaudīgajā skaļrunī atskaņot mūziku no sava viedtālruņa, vienkārši pieskaries ar to skandas virsmai. Viedierīce novibrēs un savienosies, pārņemot dziesmu spēlēšanu augstā kvalitātē. Skandas vadīšanai vari izmantot arī tālvadības pulti vai balss asistentu. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!