Meklēt
 Nevainojama skaņa

Vēlies piešķirt savam televizoram izteiksmīgāku skaņu? Samsung skanda HW-Q800A būs īstā atbilde. Izmantojot 3.1.2 kanālu sistēmu, tā uzbur nevainojami tīru un skaļu skanējumu. Piedevām Dolby Atmos un DTS:X tehnoloģijas paver priekškaru uz vēl nedzirdētu skaņas dziļumu. Šī skanda lieliski saderēs ar QLED televizoru, palīdzot justies kā daļai no filmas vai videospēles sižeta. Klausoties iecienītākās dziesmas savā tālruni, vienkārši pieskaries skandas virsmai. Telefons novibrēs, ierīcēm atpazīstot vienai otru, un savienosies, lai atskaņotu dziesmu neticami labā kvalitātē. Skandas vadīšanai vari izmantot arī tālvadības pulti vai balss asistentu.

Samsung soundbar sistēma HW-Q800A

MODELIS: HW-Q800A/EN

Nevainojama skaņa

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
22.05 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
529.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 05.07.2022.
Apraksts

Vēlies piešķirt savam televizoram izteiksmīgāku skaņu? Samsung skanda HW-Q800A būs īstā atbilde. Izmantojot 3.1.2 kanālu sistēmu, tā uzbur nevainojami tīru un skaļu skanējumu. Piedevām Dolby Atmos un DTS:X tehnoloģijas paver priekškaru uz vēl nedzirdētu skaņas dziļumu. Šī skanda lieliski saderēs ar QLED televizoru, palīdzot justies kā daļai no filmas vai videospēles sižeta. Klausoties iecienītākās dziesmas savā tālruni, vienkārši pieskaries skandas virsmai. Telefons novibrēs, ierīcēm atpazīstot vienai otru, un savienosies, lai atskaņotu dziesmu neticami labā kvalitātē. Skandas vadīšanai vari izmantot arī tālvadības pulti vai balss asistentu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!