Meklēt
 Spēcīga skaņa visos virzienos

Atklāj jaunus skaņas dziļumus, izmantojot Dolby Atmos un DTS:X tehnoloģijas. Ar 3.1.2 kanālu sistēmu modernā Samsung skanda ļauj saklausīt katru skaņas niansi un izjust, kā tā plūst Tev visapkārt. Gluži kā reālajā dzīvē. Skaļrunis viegli savienojas ar Tavu Samsung televizoru, kopā radot visaptverošu skaņu. Pie tam televizora SpaceFit Sound tehnoloģija veic telpas analīzi un automātiski pielāgo uzstādījumus, lai sarūpētu Tavam mājoklim vispiemērotāko skanējumu. Ja vēlies jaudīgajā skaļrunī atskaņot mūziku no sava viedtālruņa, vienkārši pieskaries ar to skandas virsmai. Viedierīce novibrēs un savienosies, pārņemot dziesmu spēlēšanu augstā kvalitātē. 

Samsung soundbar sistēma HW-Q700A

MODELIS: HW-Q700A/EN

Spēcīga skaņa visos virzienos

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
14.96 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
359.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 14.07.2022.
Apraksts

Atklāj jaunus skaņas dziļumus, izmantojot Dolby Atmos un DTS:X tehnoloģijas. Ar 3.1.2 kanālu sistēmu modernā Samsung skanda ļauj saklausīt katru skaņas niansi un izjust, kā tā plūst Tev visapkārt. Gluži kā reālajā dzīvē. Skaļrunis viegli savienojas ar Tavu Samsung televizoru, kopā radot visaptverošu skaņu. Pie tam televizora SpaceFit Sound tehnoloģija veic telpas analīzi un automātiski pielāgo uzstādījumus, lai sarūpētu Tavam mājoklim vispiemērotāko skanējumu. Ja vēlies jaudīgajā skaļrunī atskaņot mūziku no sava viedtālruņa, vienkārši pieskaries ar to skandas virsmai. Viedierīce novibrēs un savienosies, pārņemot dziesmu spēlēšanu augstā kvalitātē. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!