Meklēt
 3D telpiska skaņa

Samsung B sērijas skandu sistēma spēj uzburt skanējumu, kas burtiski Tevi ieskauj. Ar Dolby Audio un DTS Virtual:X tehnoloģiju palīdzību skaļruņi rada sajūtu, ka mūzika plūst no visām pusēm, pat no augšas. Tas veido patiesi telpisku sajūtu. Komplektācijā iekļautais zemfrekvences skaļrunis izceļ basus, nodrošinot dziļāku un vienmērīgāku skanējumu. Līdz ar to savā dzīvojamā istabā vari sajusties kā kinoteātrī. Savukārt galvenajā skandā iebūvētais centrālais skaļrunis rūpējas par visaptverošu un līdzsvarotu skaņu, tādēļ pārraidēs dialogi skan ļoti dzidri. Talkā nāk arī Adaptive Sound Lite sistēma, kas automātiski analizē skaņas avotus un optimizē skaņas celiņus atbilstoši attiecīgajam saturam.

Samsung soundbar sistēma HW-B650

MODELIS: HW-B650/EN

3D telpiska skaņa

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
9.55 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
229.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
229.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 05.06.2023.
Apraksts

Samsung B sērijas skandu sistēma spēj uzburt skanējumu, kas burtiski Tevi ieskauj. Ar Dolby Audio un DTS Virtual:X tehnoloģiju palīdzību skaļruņi rada sajūtu, ka mūzika plūst no visām pusēm, pat no augšas. Tas veido patiesi telpisku sajūtu. Komplektācijā iekļautais zemfrekvences skaļrunis izceļ basus, nodrošinot dziļāku un vienmērīgāku skanējumu. Līdz ar to savā dzīvojamā istabā vari sajusties kā kinoteātrī. Savukārt galvenajā skandā iebūvētais centrālais skaļrunis rūpējas par visaptverošu un līdzsvarotu skaņu, tādēļ pārraidēs dialogi skan ļoti dzidri. Talkā nāk arī Adaptive Sound Lite sistēma, kas automātiski analizē skaņas avotus un optimizē skaņas celiņus atbilstoši attiecīgajam saturam.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!