Meklēt
 Uzlabo TV saturu ar spēcīgiem basiem

Bagātini televizora skanējumu ar Samsung Soundbar komplektā iekļauto zemfrekvences skaļruni. Tas izceļ basus, nodrošinot dziļāku un vienmērīgāku skanējumu, un ļauj Soundbar skaļrunim nodrošināt kinoteātra kvalitātes audio. Skaļrunis automātiski analizē skaņas avotus, optimizējot skaņas celiņu atbilstoši konkrētam saturam. Neatkarīgi no tā, vai ekrānā redzama sporta spēle vai televīzijas drāma ar pieklusinātiem dialogiem, skaļrunis piedāvās optimālu rezultātu. Skandā iekļauts pat īpašs videospēļu režīms. Automātiskie iestatījumi optimizē skaņu atbilstoši spēlei, savukārt savstarpējo sarunu slāpēšanas tehnoloģija novērš traucējošas skaņas.

Samsung soundbar sistēma HW-B450

MODELIS: HW-B450/EN

Uzlabo TV saturu ar spēcīgiem basiem

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
8.30 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
199.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 31.08.2022.
Apraksts

Bagātini televizora skanējumu ar Samsung Soundbar komplektā iekļauto zemfrekvences skaļruni. Tas izceļ basus, nodrošinot dziļāku un vienmērīgāku skanējumu, un ļauj Soundbar skaļrunim nodrošināt kinoteātra kvalitātes audio. Skaļrunis automātiski analizē skaņas avotus, optimizējot skaņas celiņu atbilstoši konkrētam saturam. Neatkarīgi no tā, vai ekrānā redzama sporta spēle vai televīzijas drāma ar pieklusinātiem dialogiem, skaļrunis piedāvās optimālu rezultātu. Skandā iekļauts pat īpašs videospēļu režīms. Automātiskie iestatījumi optimizē skaņu atbilstoši spēlei, savukārt savstarpējo sarunu slāpēšanas tehnoloģija novērš traucējošas skaņas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!