Meklēt
 Uzlabo skaņas pieredzi

Bagātini televizora skanējumu ar Samsung Soundbar skaņas joslā iekļauto zemfrekvences skaļruni. Bass Boost režīmā tas piešķir basiem neticamu skaņu, gluži kā kinoteātrī. Pie tam bezvadu skanda automātiski analizē skaņas avotus, lai optimizētu audio celiņu katram saturam. Neatkarīgi no tā, vai tas ir skaļš sporta mačs vai drāma ar klusu dialogu, vari paļauties, ka dzirdēsi to labākajā kvalitātē un piemērotākajā skanējumā. Skandā iekļauts pat īpašs videospēļu režīms, kas palīdz ekrāna priekšā justies kā virtuālā pasaulē, skaidri sadzirdot, no kuras puses tuvojas troksnis.

Samsung soundbar sistēma HW-A450

MODELIS: HW-A450/EN

Uzlabo skaņas pieredzi

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
6.63 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
159.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.07.2022.
Apraksts

Bagātini televizora skanējumu ar Samsung Soundbar skaņas joslā iekļauto zemfrekvences skaļruni. Bass Boost režīmā tas piešķir basiem neticamu skaņu, gluži kā kinoteātrī. Pie tam bezvadu skanda automātiski analizē skaņas avotus, lai optimizētu audio celiņu katram saturam. Neatkarīgi no tā, vai tas ir skaļš sporta mačs vai drāma ar klusu dialogu, vari paļauties, ka dzirdēsi to labākajā kvalitātē un piemērotākajā skanējumā. Skandā iekļauts pat īpašs videospēļu režīms, kas palīdz ekrāna priekšā justies kā virtuālā pasaulē, skaidri sadzirdot, no kuras puses tuvojas troksnis.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!