Meklēt
 Izcili ieskaujoša skaņa

Q800T rūpējas par augstākā līmeņa ieskaujošu skaņu mājas kinozālē, un tas ir vislabāk piemērots QLED sērijas televizoriem. Skandu komplektam raksturīga visaugstākā skaņas detalizācija, lai vari saklausīt katru čukstu un izšķirt katru noti. Izmantojot trīs uz priekšu, divus uz augšu vērstus un vienu sabvūfera kanālu, tā šķietami aptver Tevi no visām malām, tādēļ pie televizora jutīsies kā labā kinozālē. Dolby Atmos un DTS:X tehnoloģiju dziļais skanējums pievērš uzmanību darbībai ekrānā, tādēļ sekosi līdzi galvenajiem varoņiem ne vien ar acīm, bet arī ar ausīm. Turklāt adaptīvās skaņas sistēma pati piemeklē saturam atbilstošāko skanējumu, savukārt Q-Symphony gādā, lai skanda un QLED televizora skaļruņi sadarbotos nevainojamā harmonijā.

Samsung Soundbar HW-Q800T (2020)

MODELIS: HW-Q800T/EN

Izcili ieskaujoša skaņa

 

Kategorija

Kategorija
Iekārtu kategoriju skaidrojums

Krāsa
Samaksas veids
Pērkot uzreiz
415.20Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.09.2021.
Iekārtas apraksts

Q800T rūpējas par augstākā līmeņa ieskaujošu skaņu mājas kinozālē, un tas ir vislabāk piemērots QLED sērijas televizoriem. Skandu komplektam raksturīga visaugstākā skaņas detalizācija, lai vari saklausīt katru čukstu un izšķirt katru noti. Izmantojot trīs uz priekšu, divus uz augšu vērstus un vienu sabvūfera kanālu, tā šķietami aptver Tevi no visām malām, tādēļ pie televizora jutīsies kā labā kinozālē. Dolby Atmos un DTS:X tehnoloģiju dziļais skanējums pievērš uzmanību darbībai ekrānā, tādēļ sekosi līdzi galvenajiem varoņiem ne vien ar acīm, bet arī ar ausīm. Turklāt adaptīvās skaņas sistēma pati piemeklē saturam atbilstošāko skanējumu, savukārt Q-Symphony gādā, lai skanda un QLED televizora skaļruņi sadarbotos nevainojamā harmonijā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!