Meklēt
 Skaņas apskāvienos

Q70 ir perfekts kompanjons Samsung QLED televizoram. Skandu komplekts ar spēcīgiem skaļruņiem rada īsteni ieskaujošu skaņu. Izmantojot trīs uz priekšu, divus uz augšu vērstus un vienu sabvūfera kanālu, tā šķietami aptver Tevi no visām malām, tādēļ pie televizora jutīsies kā labā kinozālē. Dolby Atmos un DTS:X tehnoloģiju dziļais skanējums pievērš uzmanību darbībai ekrānā, tādēļ sekosi līdzi galvenajiem varoņiem ne vien ar acīm, bet arī ar ausīm. Turklāt adaptīvās skaņas sistēma pati piemeklē saturam atbilstošāko skanējumu. Savukārt Q-Symphony gādā, lai skanda un QLED televizora skaļruņi sadarbotos nevainojamā harmonijā. 

Samsung Soundbar HW-Q70T (2020)

MODELIS: HW-Q70T/EN

Skaņas apskāvienos

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
20.38 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
489.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 23.09.2021.
Iekārtas apraksts

Q70 ir perfekts kompanjons Samsung QLED televizoram. Skandu komplekts ar spēcīgiem skaļruņiem rada īsteni ieskaujošu skaņu. Izmantojot trīs uz priekšu, divus uz augšu vērstus un vienu sabvūfera kanālu, tā šķietami aptver Tevi no visām malām, tādēļ pie televizora jutīsies kā labā kinozālē. Dolby Atmos un DTS:X tehnoloģiju dziļais skanējums pievērš uzmanību darbībai ekrānā, tādēļ sekosi līdzi galvenajiem varoņiem ne vien ar acīm, bet arī ar ausīm. Turklāt adaptīvās skaņas sistēma pati piemeklē saturam atbilstošāko skanējumu. Savukārt Q-Symphony gādā, lai skanda un QLED televizora skaļruņi sadarbotos nevainojamā harmonijā. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!