Meklēt
 Piepildi telpu ar 3D skaņu

Vēlies piešķirt savam televizoram izteiksmīgāku skaņu? Kompaktajā Samsung skandā iekļauts viss nepieciešamais visaptverošas skaņas nodrošināšanai. Jaudīga 3.0 kanālu sistēma, 4 zemfrekvences skaļruņi un 3 augstfrekvences skaļruņi, kā arī gūzma ar inovatīvām tehnoloģijām. Tostarp pasaulē pirmais iebūvētais bezvadu Smart TV savienojums ar Dolby Atmos atbalstošu skaņas joslu. Šī tehnoloģija liek skaņai pārvietoties telpā līdz ar attēlu, padarot skatīšanās pieredzi vēl reālistiskāku. Pie tam skanda sinhronizējas ar Samsung televizoru un kopā veido visaptverošu skaņu, apvienojot skaļruņa priekšējos un sānu skaļruņus ar televizora skaļruņiem. Ja vēlies skandās atskaņot mūziku no viedierīces, vienkārši pieskaries tai un Tap Sound funkcija izveidos savienojumu.

Samsung S-Series soundbar sistēma HW-S61B

MODELIS: HW-S61B/EN

Piepildi telpu ar 3D skaņu

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
11.63 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
279.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
279.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 27.09.2023.
Apraksts

Vēlies piešķirt savam televizoram izteiksmīgāku skaņu? Kompaktajā Samsung skandā iekļauts viss nepieciešamais visaptverošas skaņas nodrošināšanai. Jaudīga 3.0 kanālu sistēma, 4 zemfrekvences skaļruņi un 3 augstfrekvences skaļruņi, kā arī gūzma ar inovatīvām tehnoloģijām. Tostarp pasaulē pirmais iebūvētais bezvadu Smart TV savienojums ar Dolby Atmos atbalstošu skaņas joslu. Šī tehnoloģija liek skaņai pārvietoties telpā līdz ar attēlu, padarot skatīšanās pieredzi vēl reālistiskāku. Pie tam skanda sinhronizējas ar Samsung televizoru un kopā veido visaptverošu skaņu, apvienojot skaļruņa priekšējos un sānu skaļruņus ar televizora skaļruņiem. Ja vēlies skandās atskaņot mūziku no viedierīces, vienkārši pieskaries tai un Tap Sound funkcija izveidos savienojumu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!