Meklēt
 Jauda kompaktā skaļrunī

Universālās skandas īpaši plānajā korpusā ir iebūvēti 2 zemfrekvences skaļruņi un 3 augstfrekvences skaļruņi, tādēļ skaņas sistēma spēj uzturēt visaptverošu skanējumu. Kompakto iekārtu var novietot jebkurā telpas vietā – gan zem televizora, gan tālākajā telpas nostūrī – un tā vienmēr parūpēsies par kristāldzidru mūziku un dialogiem. Šajā uzdevumā nozīmīgu lomu spēlē iebūvētais centrālais skaļrunis un Adaptive Sound Lite tehnoloģija. Tā automātiski analizē skaņas avotus un optimizē skaņas celiņus atbilstoši attiecīgajam saturam, kamēr DTS Virtual:X tehnoloģija veido telpisku skanējumu.

Samsung S-Series soundbar sistēma HW-S50B

MODELIS: HW-S50B/EN 

Jauda kompaktā skaļrunī

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
9.13 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
219.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 12.12.2022.
Apraksts

Universālās skandas īpaši plānajā korpusā ir iebūvēti 2 zemfrekvences skaļruņi un 3 augstfrekvences skaļruņi, tādēļ skaņas sistēma spēj uzturēt visaptverošu skanējumu. Kompakto iekārtu var novietot jebkurā telpas vietā – gan zem televizora, gan tālākajā telpas nostūrī – un tā vienmēr parūpēsies par kristāldzidru mūziku un dialogiem. Šajā uzdevumā nozīmīgu lomu spēlē iebūvētais centrālais skaļrunis un Adaptive Sound Lite tehnoloģija. Tā automātiski analizē skaņas avotus un optimizē skaņas celiņus atbilstoši attiecīgajam saturam, kamēr DTS Virtual:X tehnoloģija veido telpisku skanējumu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!