Meklēt
 Deserts ausīm

 Q sērijas skaņas sistēma sadzīvo ar Samsung televizoru kā cimds ar roku. Ar 5 priekšējiem un telpiskajiem kanāliem, 1 zemfrekvences skaļruņa kanālu, 2 uz augšu vērstiem kanāliem un jaunajiem sānu skaļruņiem skaņa tevi apvīs un ļaus baudīt aizraujošu izklaidi. Pirmo reizi Samsung televizoriem paredzētā bezvadu skaļrunī ir iebūvēta skaņas tehnoloģija Dolby Atmos, kas ļauj skaņai sekot līdzi notikumiem ekrānā. Balsis izskan tieši no tās vietas, kur atrodas runātāja attēls un sacīkšu mašīnu dzinēja troksnis pavada no ekrāna vienas malas līdz otrai. Pie tam SpaceFit Sound tehnoloģija veic telpas analīzi un automātiski pielāgo uzstādījumus, lai sarūpētu Tavam mājoklim vispiemērotāko skanējumu. Ja vēlies jaudīgajā skaļrunī atskaņot mūziku no sava viedtālruņa, vienkārši pieskaries ar to skandas virsmai. Viedierīce novibrēs un savienosies, pārņemot dziesmu spēlēšanu augstā kvalitātē.

Samsung Q-Series soundbar sistēma HW-Q800B

MODELIS: HW-Q800B/EN

Deserts ausīm

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
31.21 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
749.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 02.09.2022.
Apraksts

 Q sērijas skaņas sistēma sadzīvo ar Samsung televizoru kā cimds ar roku. Ar 5 priekšējiem un telpiskajiem kanāliem, 1 zemfrekvences skaļruņa kanālu, 2 uz augšu vērstiem kanāliem un jaunajiem sānu skaļruņiem skaņa tevi apvīs un ļaus baudīt aizraujošu izklaidi. Pirmo reizi Samsung televizoriem paredzētā bezvadu skaļrunī ir iebūvēta skaņas tehnoloģija Dolby Atmos, kas ļauj skaņai sekot līdzi notikumiem ekrānā. Balsis izskan tieši no tās vietas, kur atrodas runātāja attēls un sacīkšu mašīnu dzinēja troksnis pavada no ekrāna vienas malas līdz otrai. Pie tam SpaceFit Sound tehnoloģija veic telpas analīzi un automātiski pielāgo uzstādījumus, lai sarūpētu Tavam mājoklim vispiemērotāko skanējumu. Ja vēlies jaudīgajā skaļrunī atskaņot mūziku no sava viedtālruņa, vienkārši pieskaries ar to skandas virsmai. Viedierīce novibrēs un savienosies, pārņemot dziesmu spēlēšanu augstā kvalitātē.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!