Meklēt
 Absolūta 3D skaņa visos virzienos

Pateicoties diviem uz augšu vērstiem skaļruņiem un Samsung tehnoloģijai Acoustic Beam, skaņa tevi apvīs un ļaus baudīt aizraujošu izklaidi. Augšup raidītie skaņas viļņi atstarojas no griestiem un ieskauj skatītājus gluži kā kinozālē. Skaļrunis analizē skaņas signālu, automātiski nodrošinot optimizētu skaņu atbilstoši katrai ainai. Pateicoties šai adaptīvās skaņas funkcijai, vari skaidri saklausīt balsis pat ja filmas varoņi čukst. Ja vēlies, vari skandās atskaņot arī mūziku no viedierīces. Vienkārši pieskaries ar vienu ierīci otrai un Tap Sound funkcija izveidos savienojumu, lai dziesmas skanētu skaļāk un nevainojamā kvalitātē.

Samsung Q-Series soundbar sistēma HW-Q600B

MODELIS: HW-Q600B/EN

Absolūta 3D skaņa visos virzienos

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
11.63 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
279.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
279.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.06.2023.
Apraksts

Pateicoties diviem uz augšu vērstiem skaļruņiem un Samsung tehnoloģijai Acoustic Beam, skaņa tevi apvīs un ļaus baudīt aizraujošu izklaidi. Augšup raidītie skaņas viļņi atstarojas no griestiem un ieskauj skatītājus gluži kā kinozālē. Skaļrunis analizē skaņas signālu, automātiski nodrošinot optimizētu skaņu atbilstoši katrai ainai. Pateicoties šai adaptīvās skaņas funkcijai, vari skaidri saklausīt balsis pat ja filmas varoņi čukst. Ja vēlies, vari skandās atskaņot arī mūziku no viedierīces. Vienkārši pieskaries ar vienu ierīci otrai un Tap Sound funkcija izveidos savienojumu, lai dziesmas skanētu skaļāk un nevainojamā kvalitātē.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!