• Autorizēties
 • Meklēt
     Nākamās paaudzes skaņa

  Ar 9 priekšējiem un telpiskajiem kanāliem, 1 zemfrekvences kanālu un 4 uz augšu vērstiem kanāliem šī augstvērtīgā skaņas sistēma nodrošina patiesi ieskaujošu un izcilu skanējumu. Skaņa izplūst uz priekšu un uz augšu kā no skaņas joslas, kas novietots zem televizora, tā no divām pievienotajām aizmugurējām skandām, un atstarojas no griestiem, lai uzlabotu telpiskas skaņas pieredzi. Turklāt SpaceFit risinājums optimizē skanējumu atbilstoši telpai, izanalizējot istabas gabarītus un kalibrējot skaņas lauku. Tikmēr komplektā iekļautais ceturtais elements - jaudīga zemfrekvences skanda – parūpējas par dobjiem basiem. QLED televizoram izcili piemērotā bezvadu skaņas sistēma atbalsta Dolby Atmos formātu, kas rada sajūtu, ka skaņa izplūst tieši no tās vietas ekrānā, kur notiek darbība.

  Samsung Q-Series Soundbar sistēma HW-Q930B

  MODELIS: HW-Q930B/EN

  Nākamās paaudzes skaņa

   
  Krāsa
  Samaksas veids
  Bezprocentu nomaksa
  33.30 €/mēn.*
  Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
  799.00 €
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  36 mēn.
  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
  Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


  Pērkot uzreiz
  799.00


  --- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Apraksts

  Ar 9 priekšējiem un telpiskajiem kanāliem, 1 zemfrekvences kanālu un 4 uz augšu vērstiem kanāliem šī augstvērtīgā skaņas sistēma nodrošina patiesi ieskaujošu un izcilu skanējumu. Skaņa izplūst uz priekšu un uz augšu kā no skaņas joslas, kas novietots zem televizora, tā no divām pievienotajām aizmugurējām skandām, un atstarojas no griestiem, lai uzlabotu telpiskas skaņas pieredzi. Turklāt SpaceFit risinājums optimizē skanējumu atbilstoši telpai, izanalizējot istabas gabarītus un kalibrējot skaņas lauku. Tikmēr komplektā iekļautais ceturtais elements - jaudīga zemfrekvences skanda – parūpējas par dobjiem basiem. QLED televizoram izcili piemērotā bezvadu skaņas sistēma atbalsta Dolby Atmos formātu, kas rada sajūtu, ka skaņa izplūst tieši no tās vietas ekrānā, kur notiek darbība.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!