Meklēt
 Absolūts skaņas baudījums

Samsung skaņas sistēma HW-Q60B ir izcili saderīgs pāris ar Samsung televizoru. Q-Symphony tehnoloģija apvieno un uzlabo skaņu no skaļruņa priekšējiem un sānu skaļruņiem, kā arī no televizora skaļruņiem, nodrošinot visaptverošu skanējumu. Pie tam skandās tiek atbalstītas Dolby Atmos un DTS Virtual:X tehnoloģijas, kas atveido skaņu jaunā kvalitātē, 3D formātā. Skaļrunis ar Adaptive Sound Lite sistēmas palīdzību arī automātiski analizē skaņas avotus, optimizējot skaņas celiņu atbilstoši konkrētam saturam. Pat videospēlēm. Ieslēdz konsoli un iegūsti gaidītos pārsteidzošos skaņas efektus bez kavēšanās.

Samsung Q-Series Soundbar sistēma HW-Q60B

MODELIS: HW-Q60B/EN

Absolūts skaņas baudījums

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
9.55 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
229.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
229.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.06.2023.
Apraksts

Samsung skaņas sistēma HW-Q60B ir izcili saderīgs pāris ar Samsung televizoru. Q-Symphony tehnoloģija apvieno un uzlabo skaņu no skaļruņa priekšējiem un sānu skaļruņiem, kā arī no televizora skaļruņiem, nodrošinot visaptverošu skanējumu. Pie tam skandās tiek atbalstītas Dolby Atmos un DTS Virtual:X tehnoloģijas, kas atveido skaņu jaunā kvalitātē, 3D formātā. Skaļrunis ar Adaptive Sound Lite sistēmas palīdzību arī automātiski analizē skaņas avotus, optimizējot skaņas celiņu atbilstoši konkrētam saturam. Pat videospēlēm. Ieslēdz konsoli un iegūsti gaidītos pārsteidzošos skaņas efektus bez kavēšanās.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!