Samsung Gear Sport SM-R600

MODELIS: SM-R600NZKASEB

Apņemies sasniegt vairāk!

 

Kusties vairāk, dzīvo aktīvāk un esi stilīgs! Samsung Gear Sport palīdzēs Tev sasniegt uzstādītos mērķus. Funkcionālo viedpulksteni var viegli pielāgot apģērbam, mainot siksniņas un ekrāna izkārtojumu. Pie sporta tērpa vai brīvā laika apģērba piestāvēs Hybrid Sport, pie lietišķa – Classic Leather, un ikdienā vari dot priekšroku Premium Nato siksniņai. Ar viedtālruni savienotais pulkstenis uzskaita gan nostaigātos soļus, gan 60 dažādu treniņu rādītājus, gan aprēķina patērētās kalorijas, gan mēra pulsu. Vari to izmantot arī baseinā vai ezerā, jo Gear Sport paredzēts lietošanai pat 50 metrus dziļi zem ūdens. Tas piedāvā arī padomus, kā labāk sasniegt nospraustos mērķus. 

Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
8.30 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
199.00Bezmaksas piegāde
Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā piegāde no 23.01.2019.
Iekārtas apraksts

Kusties vairāk, dzīvo aktīvāk un esi stilīgs! Samsung Gear Sport palīdzēs Tev sasniegt uzstādītos mērķus. Funkcionālo viedpulksteni var viegli pielāgot apģērbam, mainot siksniņas un ekrāna izkārtojumu. Pie sporta tērpa vai brīvā laika apģērba piestāvēs Hybrid Sport, pie lietišķa – Classic Leather, un ikdienā vari dot priekšroku Premium Nato siksniņai. Ar viedtālruni savienotais pulkstenis uzskaita gan nostaigātos soļus, gan 60 dažādu treniņu rādītājus, gan aprēķina patērētās kalorijas, gan mēra pulsu. Vari to izmantot arī baseinā vai ezerā, jo Gear Sport paredzēts lietošanai pat 50 metrus dziļi zem ūdens. Tas piedāvā arī padomus, kā labāk sasniegt nospraustos mērķus. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!