• Autorizēties
 • Meklēt
     Piestiprini un atrodi

  Tie stresa pilnie mirkļi, kad jāsteidzas darīšanās, bet mājas vai automašīnas atslēgas nav atrodamas... Viedais SmartTag atbrīvo no raizēm! Piestiprini to svarīgām lietām, savieno ar savu viedtālruni un vairs neapgrūtini prātu! Ja atslēgas atkal «paslēpušās», nospied telefona zvana pogu un seko SmartTag melodijai. Ja to nedzirdi, tātad piekariņš atrodas kaut kur tālāk. Bet arī tā nav liela bēda, jo Galaxy Find Network funkcija parādīs kartē, no kuras vietas pēdējoreiz saņemts signāls.

  Samsung Galaxy SmartTag

  MODELIS: EI-T5300BBEGEU

  Piestiprini un atrodi

   
  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  1.21 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  29.00


  --- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Apraksts

  Tie stresa pilnie mirkļi, kad jāsteidzas darīšanās, bet mājas vai automašīnas atslēgas nav atrodamas... Viedais SmartTag atbrīvo no raizēm! Piestiprini to svarīgām lietām, savieno ar savu viedtālruni un vairs neapgrūtini prātu! Ja atslēgas atkal «paslēpušās», nospied telefona zvana pogu un seko SmartTag melodijai. Ja to nedzirdi, tātad piekariņš atrodas kaut kur tālāk. Bet arī tā nav liela bēda, jo Galaxy Find Network funkcija parādīs kartē, no kuras vietas pēdējoreiz saņemts signāls.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!