Meklēt
 Piestiprini un atrodi

Tie stresa pilnie mirkļi, kad jāsteidzas darīšanās, bet mājas vai automašīnas atslēgas nav atrodamas... Viedais SmartTag atbrīvo no raizēm! Piestiprini to svarīgām lietām, savieno ar savu viedtālruni un vairs neapgrūtini prātu! Ja atslēgas atkal «paslēpušās», nospied telefona zvana pogu un seko SmartTag melodijai. Ja to nedzirdi, tātad piekariņš atrodas kaut kur tālāk. Bet arī tā nav liela bēda, jo Galaxy Find Network funkcija parādīs kartē, no kuras vietas pēdējoreiz saņemts signāls.

Samsung Galaxy SmartTag

MODELIS: EI-T5300BBEGEU

Piestiprini un atrodi

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
1.21 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
29.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Tie stresa pilnie mirkļi, kad jāsteidzas darīšanās, bet mājas vai automašīnas atslēgas nav atrodamas... Viedais SmartTag atbrīvo no raizēm! Piestiprini to svarīgām lietām, savieno ar savu viedtālruni un vairs neapgrūtini prātu! Ja atslēgas atkal «paslēpušās», nospied telefona zvana pogu un seko SmartTag melodijai. Ja to nedzirdi, tātad piekariņš atrodas kaut kur tālāk. Bet arī tā nav liela bēda, jo Galaxy Find Network funkcija parādīs kartē, no kuras vietas pēdējoreiz saņemts signāls.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!