Meklēt
 Kas vairāk nekā fizisko aktivitāšu mērītājs

Jaunās paaudzes viedaproce Galaxy Fit ir tik gaisīga, ka neierobežo Tavas kustības. Patiesībā Tu to pat nejutīsi, jo aproce izgatavota no īpaši viegla, bet vienlaikus izturīga materiāla. Toties vienā acumirklī uzzināsi visu, kas nepieciešams – treniņu statistiku, pulsa mērījumus, miega kvalitāti, stresa līmeni un telefonā saņemtos ziņojumus. Galaxy Fit automātiski sāk izsekot līdz pat sešām aktivitātēm, un, izmantojot Samsung Health mobilo lietojumprogrammu, vari izvēlēties no vairāk nekā 90 treniņiem. Vari arī reģistrēt iecienītāko aktivitāti ātrai uzsākšanai. Košajā pilnu krāsu AMOLED Display ekrānā visu perfekti saskatīsi pat spožu saules staru apspīdēts.

Samsung Galaxy Fit SM-R370

MODELIS: SM-R370NZKASEB

Kas vairāk nekā fizisko aktivitāšu mērītājs

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
1.84 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
44.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 02.11.2021.
Apraksts

Jaunās paaudzes viedaproce Galaxy Fit ir tik gaisīga, ka neierobežo Tavas kustības. Patiesībā Tu to pat nejutīsi, jo aproce izgatavota no īpaši viegla, bet vienlaikus izturīga materiāla. Toties vienā acumirklī uzzināsi visu, kas nepieciešams – treniņu statistiku, pulsa mērījumus, miega kvalitāti, stresa līmeni un telefonā saņemtos ziņojumus. Galaxy Fit automātiski sāk izsekot līdz pat sešām aktivitātēm, un, izmantojot Samsung Health mobilo lietojumprogrammu, vari izvēlēties no vairāk nekā 90 treniņiem. Vari arī reģistrēt iecienītāko aktivitāti ātrai uzsākšanai. Košajā pilnu krāsu AMOLED Display ekrānā visu perfekti saskatīsi pat spožu saules staru apspīdēts.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!