Meklēt
 Ne soli bez aproces

Lieto visas iecienītās iespējas vēl ilgāk! Samsung aproce Fit2 ar vienu uzlādi darbojas līdz pat 2–3 nedēļām, tādēļ fiziskās aktivitātes un miega kvalitāti vari mērīt ar pāris īsiem pārtraukumiem mēnesī. Vieglais, plānais korpuss un silikona siksniņa cieši pieguļ plaukstas locītavai, lai aproce netraucēti pavadītu Tevi gan dienā, gan naktī. Garenajā 1,1 collu lielajā AMOLED skārienekrānā pieejami 70 jauni darbvirsmas izkārtojuma varianti, un ierīce prot mērīt piecu veidu fiziskās aktivitātes. Tā pieskata arī pulsu, informē par zvaniem un ziņojumiem, kā arī atgādina par roku mazgāšanas nepieciešamību.

Samsung Galaxy Fit2 SM-R220

MODELIS: SM-R220NZKAEUD

Ne soli bez aproces

 

Kategorija

Kategorija
Iekārtu kategoriju skaidrojums

Krāsa
Samaksas veids
Pērkot uzreiz
46.55


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 06.12.2022.
Apraksts

Lieto visas iecienītās iespējas vēl ilgāk! Samsung aproce Fit2 ar vienu uzlādi darbojas līdz pat 2–3 nedēļām, tādēļ fiziskās aktivitātes un miega kvalitāti vari mērīt ar pāris īsiem pārtraukumiem mēnesī. Vieglais, plānais korpuss un silikona siksniņa cieši pieguļ plaukstas locītavai, lai aproce netraucēti pavadītu Tevi gan dienā, gan naktī. Garenajā 1,1 collu lielajā AMOLED skārienekrānā pieejami 70 jauni darbvirsmas izkārtojuma varianti, un ierīce prot mērīt piecu veidu fiziskās aktivitātes. Tā pieskata arī pulsu, informē par zvaniem un ziņojumiem, kā arī atgādina par roku mazgāšanas nepieciešamību.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!