• Autorizēties
 • Meklēt
     Ne soli bez aproces

  Lieto visas iecienītās iespējas vēl ilgāk! Samsung aproce Fit2 ar vienu uzlādi darbojas līdz pat 2–3 nedēļām, tādēļ fiziskās aktivitātes un miega kvalitāti vari mērīt ar pāris īsiem pārtraukumiem mēnesī. Vieglais, plānais korpuss un silikona siksniņa cieši pieguļ plaukstas locītavai, lai aproce netraucēti pavadītu Tevi gan dienā, gan naktī. Garenajā 1,1 collu lielajā AMOLED skārienekrānā pieejami 70 jauni darbvirsmas izkārtojuma varianti, un ierīce prot mērīt piecu veidu fiziskās aktivitātes. Tā pieskata arī pulsu, informē par zvaniem un ziņojumiem, kā arī atgādina par roku mazgāšanas nepieciešamību.

  Samsung Galaxy Fit2 SM-R220

  MODELIS: SM-R220NZKAEUD

  Ne soli bez aproces

   

  Kategorija

  Kategorija
  Iekārtu kategoriju skaidrojums

  Krāsa
  Samaksas veids
  Pērkot uzreiz
  46.55


  Ieskaties!
  Iekārtas apdrošināšana
  nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
  Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
  3.90 €/mēn.

  Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
  Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
  Uzzināt vairāk

    Izvēlēties     Atteikties  

  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 13.12.2022.
  Apraksts

  Lieto visas iecienītās iespējas vēl ilgāk! Samsung aproce Fit2 ar vienu uzlādi darbojas līdz pat 2–3 nedēļām, tādēļ fiziskās aktivitātes un miega kvalitāti vari mērīt ar pāris īsiem pārtraukumiem mēnesī. Vieglais, plānais korpuss un silikona siksniņa cieši pieguļ plaukstas locītavai, lai aproce netraucēti pavadītu Tevi gan dienā, gan naktī. Garenajā 1,1 collu lielajā AMOLED skārienekrānā pieejami 70 jauni darbvirsmas izkārtojuma varianti, un ierīce prot mērīt piecu veidu fiziskās aktivitātes. Tā pieskata arī pulsu, informē par zvaniem un ziņojumiem, kā arī atgādina par roku mazgāšanas nepieciešamību.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!