Meklēt
 Absolūts Hi-Fi skaņas baudījums

Samsung jaunās Premium klases austiņas atnesušas uzreiz vairākus būtiskus uzlabojumus. Tās ir par 15% mazākas nekā priekšgājējas, taču piedāvā ieskaujošu skaņu un augstvērtīgāku skaņas kvalitāti. Tas panākts, izmantojot 24 bitu Hi-Fi audio. Līdz ar to mūzika ir skaņām piesātinātāka un dziļāka nekā iepriekš izmantotajā 16 bitu standartā. Uzlabotā aktīvā trokšņu slāpēšanas funkcija novērš traucējošos trokšņus, lai pilnvērtīgi varētu klausīties mūziku, skatīties filmu vai pat atbildēt uz zvanu, esot ceļā. Pateicoties Auto Switch funkcijai, Buds2 Pro var savienot ar vairākām viedierīcēm vienlaikus, un 5,5 gramus vieglās austiņas automātiski pārslēgsies uz vajadzīgo. Kamēr strādāsi ar datoru, tās atskaņos mūziku no datora, bet kad ienāks zvans telefonā, austiņas pārslēgsies uz telefonsarunu. Ar vienu uzlādi austiņas darbojas 8 stundas parastā un 5 stundas trokšņu slāpēšanas režīmā. Kopā ar 43,4 gramus smagā futrāļa enerģijas krājumiem darbības laiks ir attiecīgi 29 vai 18 stundas. 

Samsung Galaxy Buds2 Pro

MODELIS: SM-R510NLVAEUE

akcija
Viedi rīki izceļ nēsātāju! Iepriecini sevi vai kādu citu ar jaunu iekārtu – tagad laba cena.
Līdz akcijas beigām:

Absolūts Hi-Fi skaņas baudījums

 
akcija
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
6.21 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
149.00 €
9.55 €/mēn. / 229.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
149.00 €**** 229.00 €


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
5.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atverot iepakojumu, 14 dienu atteikuma tiesības netiek piemērotas higiēnas un veselības, kā arī tehnisku apsvērumu dēļ

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.06.2023.
Apraksts

Samsung jaunās Premium klases austiņas atnesušas uzreiz vairākus būtiskus uzlabojumus. Tās ir par 15% mazākas nekā priekšgājējas, taču piedāvā ieskaujošu skaņu un augstvērtīgāku skaņas kvalitāti. Tas panākts, izmantojot 24 bitu Hi-Fi audio. Līdz ar to mūzika ir skaņām piesātinātāka un dziļāka nekā iepriekš izmantotajā 16 bitu standartā. Uzlabotā aktīvā trokšņu slāpēšanas funkcija novērš traucējošos trokšņus, lai pilnvērtīgi varētu klausīties mūziku, skatīties filmu vai pat atbildēt uz zvanu, esot ceļā. Pateicoties Auto Switch funkcijai, Buds2 Pro var savienot ar vairākām viedierīcēm vienlaikus, un 5,5 gramus vieglās austiņas automātiski pārslēgsies uz vajadzīgo. Kamēr strādāsi ar datoru, tās atskaņos mūziku no datora, bet kad ienāks zvans telefonā, austiņas pārslēgsies uz telefonsarunu. Ar vienu uzlādi austiņas darbojas 8 stundas parastā un 5 stundas trokšņu slāpēšanas režīmā. Kopā ar 43,4 gramus smagā futrāļa enerģijas krājumiem darbības laiks ir attiecīgi 29 vai 18 stundas. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!