Meklēt
 Iegrimsti savā pasaulē

Nevainojama skaņas kvalitāte, aktīvā trokšņu slāpēšana un lietošanā ērts dizains. Šīs trīs vilinošās īpašības liks Tavai rokai stiepties pretī Buds2 austiņām ikreiz, kad tās ieraudzīsi. Dinamiskie divpusējie skaļruņi vienā kanālā atskaņo augstās skaņas, bet otrā – basus. Tādējādi Buds2 veido sabalansētāku un piesātinātāku skaņu nekā viena kanāla skaļruņi. Aktīvā trokšņu slāpēšana ar 3 mikrofonu sistēmas palīdzību prasmīgi analizē situāciju un novāc līdz pat 98% nevēlamo ārējo trokšņu, lai vari nodoties tikai mūzikas baudīšanai vai sarunām bez traucēkļiem. Bet, ja vēlies sarunāties ar sastaptu cilvēku, ieauši nav jāizņem. Trīs līmeņu Ambient Sound režīms pieklusina mūziku un pastiprina runātāja balsi, lai Tu skaidri sadzirdētu ikvienu vārdu. 5 gramus vieglie ieauši ar vienu uzlādi darbojas līdz 5 stundām un kopā ar kārbiņā noglabāto enerģiju – līdz pat 20 stundām.

Samsung Galaxy Buds2

MODELIS: SM-R177NZTAEUD

Iegrimsti savā pasaulē

 
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
6.21 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
149.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
149.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atverot iepakojumu, 14 dienu atteikuma tiesības netiek piemērotas higiēnas un veselības, kā arī tehnisku apsvērumu dēļ

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.09.2023.
Apraksts

Nevainojama skaņas kvalitāte, aktīvā trokšņu slāpēšana un lietošanā ērts dizains. Šīs trīs vilinošās īpašības liks Tavai rokai stiepties pretī Buds2 austiņām ikreiz, kad tās ieraudzīsi. Dinamiskie divpusējie skaļruņi vienā kanālā atskaņo augstās skaņas, bet otrā – basus. Tādējādi Buds2 veido sabalansētāku un piesātinātāku skaņu nekā viena kanāla skaļruņi. Aktīvā trokšņu slāpēšana ar 3 mikrofonu sistēmas palīdzību prasmīgi analizē situāciju un novāc līdz pat 98% nevēlamo ārējo trokšņu, lai vari nodoties tikai mūzikas baudīšanai vai sarunām bez traucēkļiem. Bet, ja vēlies sarunāties ar sastaptu cilvēku, ieauši nav jāizņem. Trīs līmeņu Ambient Sound režīms pieklusina mūziku un pastiprina runātāja balsi, lai Tu skaidri sadzirdētu ikvienu vārdu. 5 gramus vieglie ieauši ar vienu uzlādi darbojas līdz 5 stundām un kopā ar kārbiņā noglabāto enerģiju – līdz pat 20 stundām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!