Meklēt
 Uzkopšana kļuvusi pavisam viegla

Roborock S7 Max V ir robotizēts putekļu sūcējs, kas dara vairāk un ļauj Tev darīt mazāk. Pateicoties 5100 Pa sūkšanas jaudai, tas spēj savākt lielākus gružus un zem mēbelēm paslēpušos putekļus, VibraRise vibrējošā mazgāšanas sistēma ar 3000 vibrācijām minūtē efektīvāk nokasa no grīdas pielipušos netīrumus. Turklāt tas pats prot iztīrīt atkritumu tvertni un uzpildīt ūdens trauku. Vienotā dokstacija pat veic ātru ierīces apkopi, ar īpašu mehānismu notīrot mazgāšanas lupatu, un uzlādē akumulatoru par 30% ātrāk nekā iepriekšējā modelī. Pašai dokstacijai apkope jāveic vien reizi mēnesī. Mākslīgā intelekta sistēma ReactiveAI 2.0 ātri izvērtē šķēršļus telpā un droši navigē putekļusūcēju ap tiem, tādēļ telpas uzkopšana aizņem par 70% mazāk laika nekā agrāk. Mobilajā lietotnē var sastādīt tīrīšanas grafiku un pat norādīt specifiskas tīrīšanas zonas un vajadzīgo uzkopšanas veidu. Pie tam caur putekļu sūcēja iebūvēto skaļruni var sarunāties ar mājiniekiem vai apsaukt dzīvniekus, kas traucē iekārtai darbā.

Roborock S7 MaxV Ultra

MODELIS: S7MU52-00

Uzkopšana kļuvusi pavisam viegla

 
Modelis
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
58.30 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
1399.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
1399.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 01.06.2023.
Apraksts

Roborock S7 Max V ir robotizēts putekļu sūcējs, kas dara vairāk un ļauj Tev darīt mazāk. Pateicoties 5100 Pa sūkšanas jaudai, tas spēj savākt lielākus gružus un zem mēbelēm paslēpušos putekļus, VibraRise vibrējošā mazgāšanas sistēma ar 3000 vibrācijām minūtē efektīvāk nokasa no grīdas pielipušos netīrumus. Turklāt tas pats prot iztīrīt atkritumu tvertni un uzpildīt ūdens trauku. Vienotā dokstacija pat veic ātru ierīces apkopi, ar īpašu mehānismu notīrot mazgāšanas lupatu, un uzlādē akumulatoru par 30% ātrāk nekā iepriekšējā modelī. Pašai dokstacijai apkope jāveic vien reizi mēnesī. Mākslīgā intelekta sistēma ReactiveAI 2.0 ātri izvērtē šķēršļus telpā un droši navigē putekļusūcēju ap tiem, tādēļ telpas uzkopšana aizņem par 70% mazāk laika nekā agrāk. Mobilajā lietotnē var sastādīt tīrīšanas grafiku un pat norādīt specifiskas tīrīšanas zonas un vajadzīgo uzkopšanas veidu. Pie tam caur putekļu sūcēja iebūvēto skaļruni var sarunāties ar mājiniekiem vai apsaukt dzīvniekus, kas traucē iekārtai darbā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!