Meklēt
 Tīri ar skaņas spēku!

Uzkop grīdas kā vēl nekad! Ar vibrācijām. Roborock S7+ izmanto VibraRise tehnoloģiju, kas nokasa no virsmām piekaltušos netīrumus ar 3000 vibrācijām sekundē un iesūc tos tvertnē. Savukārt mazgāšanas sistēma ņem ūdeni no 300 ml trauka un rūpīgi uzmazgā grīdas. Ja robots sastopas ar paklāju, inteliģentā vadības sistēma paceļ mazgāšanas bloku augstāk un tālāk brauc tikai sūkšanas režīmā, ievelkot gružus ar 2500 paskālu spēku. Komplektā iekļautā stacija pati iztukšo Roborock S7+ atkritumu konteineru, tādēļ tas var autonomi uzkopt māju pat 8 nedēļas no vietas. Vien izveido tīrīšanas grafiku mobilajā lietotnē un ļauj viedajam palīgam strādāt. Ja vēlies papildu uzkopšanu, kamēr neesi mājās, dod komandu attālināti – un atgriezies tīrā mājā.

Roborock S7+

MODELIS: S7P02-00

Tīri ar skaņas spēku!

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
33.30 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
799.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
799.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 31.03.2023.
Apraksts

Uzkop grīdas kā vēl nekad! Ar vibrācijām. Roborock S7+ izmanto VibraRise tehnoloģiju, kas nokasa no virsmām piekaltušos netīrumus ar 3000 vibrācijām sekundē un iesūc tos tvertnē. Savukārt mazgāšanas sistēma ņem ūdeni no 300 ml trauka un rūpīgi uzmazgā grīdas. Ja robots sastopas ar paklāju, inteliģentā vadības sistēma paceļ mazgāšanas bloku augstāk un tālāk brauc tikai sūkšanas režīmā, ievelkot gružus ar 2500 paskālu spēku. Komplektā iekļautā stacija pati iztukšo Roborock S7+ atkritumu konteineru, tādēļ tas var autonomi uzkopt māju pat 8 nedēļas no vietas. Vien izveido tīrīšanas grafiku mobilajā lietotnē un ļauj viedajam palīgam strādāt. Ja vēlies papildu uzkopšanu, kamēr neesi mājās, dod komandu attālināti – un atgriezies tīrā mājā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!