Meklēt
 Stiprini savu fizisko sagatavotību

Vieglais un funkcijām bagātais viedpulkstenis POCO Watch veic lielu darba apjomu, lai Tu būtu lietas kursā par saviem sportiskajiem panākumiem un ķermeņa stāvokli. Krāsainajā 1,6 collu AMOLED skārienekrānā tas rāda pulsa un skābekļa piesātinājuma mērījumu rezultātus, miega kvalitātes datus un cikla kalendāru sievietēm. 31 gramu smagā ierīce atpazīst un spēj reģistrēt slodzi vairāk nekā 100 sporta veidos, ieskaitot peldēšanu, jo ūdensdrošais korpuss ļauj to izmantot baseinā vai ezerā. Četras satelītu sistēmas atbalstošā pozicionēšanas sistēma zīmē precīzu treniņa maršrutu un ietilpīgais, ar magnētisku kabeli lādējamais akumulators ar vienu uzlādi darbojas līdz 14 dienām. Viedpulksteņa personalizēšanai vari mainīt siksniņas un izvēlēties no daudziem desmitiem darbvirsmu. Vai arī izveidot pulksteņa «sejiņu» pats, mobilajā lietotnē augšupielādējot attēlus. 

POCO Watch

MODELIS: BHR5725GL

Stiprini savu fizisko sagatavotību

 
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
3.71 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
89.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
89.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.09.2023.
Apraksts

Vieglais un funkcijām bagātais viedpulkstenis POCO Watch veic lielu darba apjomu, lai Tu būtu lietas kursā par saviem sportiskajiem panākumiem un ķermeņa stāvokli. Krāsainajā 1,6 collu AMOLED skārienekrānā tas rāda pulsa un skābekļa piesātinājuma mērījumu rezultātus, miega kvalitātes datus un cikla kalendāru sievietēm. 31 gramu smagā ierīce atpazīst un spēj reģistrēt slodzi vairāk nekā 100 sporta veidos, ieskaitot peldēšanu, jo ūdensdrošais korpuss ļauj to izmantot baseinā vai ezerā. Četras satelītu sistēmas atbalstošā pozicionēšanas sistēma zīmē precīzu treniņa maršrutu un ietilpīgais, ar magnētisku kabeli lādējamais akumulators ar vienu uzlādi darbojas līdz 14 dienām. Viedpulksteņa personalizēšanai vari mainīt siksniņas un izvēlēties no daudziem desmitiem darbvirsmu. Vai arī izveidot pulksteņa «sejiņu» pats, mobilajā lietotnē augšupielādējot attēlus. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!