Meklēt
 Patiesi autentiska skaņa

Bezvadu austiņas Ear (2) ir labākais veids, kā nogādāt skaņu no mūzikas instrumenta līdz Tavām ausīm. Tajās mūzika skan tieši tā, kā to iecerējis mūziķis. Par to jāpateicas nozīmīgām inovācijām – divu kambaru dizainam un 11,6 mm dinamiskajiem skaļruņiem, kuru kopdarbā tiek atskaņota katra skaņdarba detaļa. Hi-Res Audio sertifikācija apliecina, ka ieauši darbojas visaugstākajā līmenī, un LHDC 5.0 standarta atbalsts nozīmē, ka Bluetooth bezvadu datu pārraide nesamazina mūzikas kvalitāti. Ear (2) vari vienlaikus savienot ar vairākām viedierīcēm un viegli pārslēgties no vienas uz otru, lai klausītos dziesmas vai runātu telefona un video zvanos. Aktīvā trokšņu slāpēšanas sistēma nodrošina trīs intensitātes līmeņus un spēj neitralizēt pat 40 dB skaļu apkārtējo kņadu. 4,5 gramus vieglie, IP54 mitruma drošības standartam atbilstošie ieauši kopā ar kārbiņu nodrošina enerģijas krājumus 36 stundu ilgai lietošanai.

Nothing Ear (2)

MODELIS: A10600017

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!

Patiesi autentiska skaņa

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
6.21 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
149.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
149.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
3.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atverot iepakojumu, 14 dienu atteikuma tiesības netiek piemērotas higiēnas un veselības, kā arī tehnisku apsvērumu dēļ

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.06.2023.
Apraksts

Bezvadu austiņas Ear (2) ir labākais veids, kā nogādāt skaņu no mūzikas instrumenta līdz Tavām ausīm. Tajās mūzika skan tieši tā, kā to iecerējis mūziķis. Par to jāpateicas nozīmīgām inovācijām – divu kambaru dizainam un 11,6 mm dinamiskajiem skaļruņiem, kuru kopdarbā tiek atskaņota katra skaņdarba detaļa. Hi-Res Audio sertifikācija apliecina, ka ieauši darbojas visaugstākajā līmenī, un LHDC 5.0 standarta atbalsts nozīmē, ka Bluetooth bezvadu datu pārraide nesamazina mūzikas kvalitāti. Ear (2) vari vienlaikus savienot ar vairākām viedierīcēm un viegli pārslēgties no vienas uz otru, lai klausītos dziesmas vai runātu telefona un video zvanos. Aktīvā trokšņu slāpēšanas sistēma nodrošina trīs intensitātes līmeņus un spēj neitralizēt pat 40 dB skaļu apkārtējo kņadu. 4,5 gramus vieglie, IP54 mitruma drošības standartam atbilstošie ieauši kopā ar kārbiņu nodrošina enerģijas krājumus 36 stundu ilgai lietošanai.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!