• Autorizēties
 • Meklēt
     Gaisma kā mākslas darbs

  Ļauj vaļu fantāzijai un veido tematiskus mākslas darbus no gaismekļiem! Nanoleaf modulārā apgaismes sistēma rada rotaļīgu, krāsainu gaismu jebkurā telpā. No moduļiem var viegli izveidot visdažādāko formu figūras un tikpat viegli tās pārtaisīt, neurbjot sienā caurumus, jo plāksnes pie virsmas turas ar lipīgas lentas palīdzību. Katram modulim var piešķirt kādu no 16 miljoniem toņu, tie reaģē uz pieskārienu un klausa balss komandām, izmantojot Google vai Amazon digitālos asistentus. Nanoleaf var izmantot ne vien istabas izgaismošanai, bet arī krāsas atpazīšanas rotaļām un gaismas mūzikai, jo Rhythm Mode reaģē uz mūzikas skaņām. Savukārt ieprogrammējamais Sunrise Scene režīms rītos modinās ar liegu gaismas spilgtuma pastiprināšanu.

  Nanoleaf Light Panels Rhythm Smarter Kit

  MODELIS: NL28-2002TW-9PK

  Gaisma kā mākslas darbs

   
  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  8.30 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  199.00  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.01.2021.
  Iekārtas apraksts

  Ļauj vaļu fantāzijai un veido tematiskus mākslas darbus no gaismekļiem! Nanoleaf modulārā apgaismes sistēma rada rotaļīgu, krāsainu gaismu jebkurā telpā. No moduļiem var viegli izveidot visdažādāko formu figūras un tikpat viegli tās pārtaisīt, neurbjot sienā caurumus, jo plāksnes pie virsmas turas ar lipīgas lentas palīdzību. Katram modulim var piešķirt kādu no 16 miljoniem toņu, tie reaģē uz pieskārienu un klausa balss komandām, izmantojot Google vai Amazon digitālos asistentus. Nanoleaf var izmantot ne vien istabas izgaismošanai, bet arī krāsas atpazīšanas rotaļām un gaismas mūzikai, jo Rhythm Mode reaģē uz mūzikas skaņām. Savukārt ieprogrammējamais Sunrise Scene režīms rītos modinās ar liegu gaismas spilgtuma pastiprināšanu.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!