Meklēt
 Iepazīsti viedu gaismu

Piešķir savam mājoklim neparastu nokrāsu ar Nanoleaf viedo gaismas virteni! Izmanto to atmosfēras radīšanai viesistabā, virtuvē vai jebkurā citā telpā. Divus metrus garā lente ir piepildīta ar LED diodēm, kas izstaro gan koši baltu gaismu telpas izgaismošanai, gan 16 miljonus toņu atmosfēras radīšanai. Piestiprini lenti pie gultas, un tā modinās Tevi gluži kā saullēkts, Circadian Lighting režīmā pakāpeniski paaugstinot diožu spilgtumu. Mobilajā lietotnē vari ieprogrammēt gaismas ieslēgšanos un izslēgšanos, kā arī izvēlēties noskaņojumam atbilstošu gaismas toni. Diožu spilgtumu un krāsas vari mainīt arī ar lentē iebūvētās pults palīdzību.

Nanoleaf Essentials Light Strips Starter Kit 2m

MODELIS: NL55-0002LS-2M

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!
akcija
Ļaujies jaunas iekārtas kārdinājumam – šobrīd laba cena!
Līdz akcijas beigām:

Iepazīsti viedu gaismu

 
akcija
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
1.63 €/mēn.* Iepriekš 2.05 €/mēn.
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
39.00 €**** Iepriekš 49.00 €Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 05.11.2021.
Apraksts

Piešķir savam mājoklim neparastu nokrāsu ar Nanoleaf viedo gaismas virteni! Izmanto to atmosfēras radīšanai viesistabā, virtuvē vai jebkurā citā telpā. Divus metrus garā lente ir piepildīta ar LED diodēm, kas izstaro gan koši baltu gaismu telpas izgaismošanai, gan 16 miljonus toņu atmosfēras radīšanai. Piestiprini lenti pie gultas, un tā modinās Tevi gluži kā saullēkts, Circadian Lighting režīmā pakāpeniski paaugstinot diožu spilgtumu. Mobilajā lietotnē vari ieprogrammēt gaismas ieslēgšanos un izslēgšanos, kā arī izvēlēties noskaņojumam atbilstošu gaismas toni. Diožu spilgtumu un krāsas vari mainīt arī ar lentē iebūvētās pults palīdzību.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!