Meklēt
 Iepazīsti viedu gaismu

Piešķir savam mājoklim neparastu nokrāsu ar Nanoleaf viedo gaismas virteni! Izmanto to atmosfēras radīšanai viesistabā, virtuvē vai jebkurā citā telpā. Divus metrus garā lente ir piepildīta ar LED diodēm, kas izstaro gan koši baltu gaismu telpas izgaismošanai, gan 16 miljonus toņu atmosfēras radīšanai. Piestiprini lenti pie gultas, un tā modinās Tevi gluži kā saullēkts, Circadian Lighting režīmā pakāpeniski paaugstinot diožu spilgtumu. Mobilajā lietotnē vari ieprogrammēt gaismas ieslēgšanos un izslēgšanos, kā arī izvēlēties noskaņojumam atbilstošu gaismas toni. Diožu spilgtumu un krāsas vari mainīt arī ar lentē iebūvētās pults palīdzību.

Nanoleaf Essentials Light Strips Starter Kit 2m

MODELIS: NL55-0002LS-2M

Iepazīsti viedu gaismu

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
2.05 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
49.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
49.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 04.10.2023.
Apraksts

Piešķir savam mājoklim neparastu nokrāsu ar Nanoleaf viedo gaismas virteni! Izmanto to atmosfēras radīšanai viesistabā, virtuvē vai jebkurā citā telpā. Divus metrus garā lente ir piepildīta ar LED diodēm, kas izstaro gan koši baltu gaismu telpas izgaismošanai, gan 16 miljonus toņu atmosfēras radīšanai. Piestiprini lenti pie gultas, un tā modinās Tevi gluži kā saullēkts, Circadian Lighting režīmā pakāpeniski paaugstinot diožu spilgtumu. Mobilajā lietotnē vari ieprogrammēt gaismas ieslēgšanos un izslēgšanos, kā arī izvēlēties noskaņojumam atbilstošu gaismas toni. Diožu spilgtumu un krāsas vari mainīt arī ar lentē iebūvētās pults palīdzību.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!