Tevi vienmēr gaida siltums mājās

Aiz loga drēgns rudens vai ziemas spelgonis, bet Tu ienāc siltā telpā... Jā, ja vien tajā ir Mill elektriskais sildītājs – nepieciešams tikai Wi-Fi! Ieslēdz sildītāju Millheat mobilajā lietotnē, kamēr esi vēl ceļā, lai ierašanās brīdī telpa būtu sasilusi līdz vēlamajai temperatūrai. Šis 1200 W sildītājs ir ne vien jaudīgs, bet arī gaumīgs un glīts – tas saņēmis prestižo Reddot dizaina balvu (2019). Turklāt to var viegli pārnest no vienas istabas uz citu un vadīt kā attālināti, tā arī ieprogrammēt sildīšanai noteiktos laikos veselu nedēļu uz priekšu. Un, saslēdzot tīklā vairākus sildītājus, katrā telpā var uzstādīt atšķirīgu temperatūru.

Mill Convection WiFi Heater 1200W

MODELIS: SG1200WIFI

Jaunums! Saņem preci jau šodien!
akcija
Lai Tavas mājas top viedas! Šobrīd ļoti labas cenas!
Līdz akcijas beigām:

Tevi vienmēr gaida siltums mājās

 
akcija
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
4.55 €/mēn.* Iepriekš 7.05 €/mēn.
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
109.00 €**** Iepriekš 169.00 €Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 30.10.2020.
Iekārtas apraksts

Aiz loga drēgns rudens vai ziemas spelgonis, bet Tu ienāc siltā telpā... Jā, ja vien tajā ir Mill elektriskais sildītājs – nepieciešams tikai Wi-Fi! Ieslēdz sildītāju Millheat mobilajā lietotnē, kamēr esi vēl ceļā, lai ierašanās brīdī telpa būtu sasilusi līdz vēlamajai temperatūrai. Šis 1200 W sildītājs ir ne vien jaudīgs, bet arī gaumīgs un glīts – tas saņēmis prestižo Reddot dizaina balvu (2019). Turklāt to var viegli pārnest no vienas istabas uz citu un vadīt kā attālināti, tā arī ieprogrammēt sildīšanai noteiktos laikos veselu nedēļu uz priekšu. Un, saslēdzot tīklā vairākus sildītājus, katrā telpā var uzstādīt atšķirīgu temperatūru.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!