Pasaulē jaudīgākā spēļu konsole

Lai patiesi ļautos datorspēļu pasaulei, Tev nepieciešama vislabākā spēļu konsole. Iepazīsties – Xbox One X! Aprīkota ar astoņu kodolu 2,3GHz procesoru, tā ir par 40% jaudīgāka nekā jebkura cita spēļu konsole un nodrošina nevainojami gludu spēļu attēlojumu. Grafiskā karte ar 6 teraflopu jaudu attēlo 4K izšķirtspējas ainavas tikpat gludi kā filmās, bet 12 GB operatīvā atmiņa palīdz ātrāk ielādēt spēles un dod iespēju izbaudīt plašākas virtuālās pasaules ar tālāk atvirzītu horizontu.

Microsoft XBOX ONE X 1TB Black

MODELIS: XBOXONEX1TB

Pasaulē jaudīgākā spēļu konsole

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
20.80 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
499.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Lai patiesi ļautos datorspēļu pasaulei, Tev nepieciešama vislabākā spēļu konsole. Iepazīsties – Xbox One X! Aprīkota ar astoņu kodolu 2,3GHz procesoru, tā ir par 40% jaudīgāka nekā jebkura cita spēļu konsole un nodrošina nevainojami gludu spēļu attēlojumu. Grafiskā karte ar 6 teraflopu jaudu attēlo 4K izšķirtspējas ainavas tikpat gludi kā filmās, bet 12 GB operatīvā atmiņa palīdz ātrāk ielādēt spēles un dod iespēju izbaudīt plašākas virtuālās pasaules ar tālāk atvirzītu horizontu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!