Labākais spēlēm un izklaidei

Populārā spēļu konsole Xbox One S visticamāk ir ikviena digitālās izklaides cienītāja vēlmju sarakstā. Tā sniedz iespēju aizraujoši pavadīt laiku jebkura vecuma lietotājam. Tavā rīcībā ir vairāk nekā 1300 dažādu žanru spēles, un daļa no tām pieejamas tikai un vienīgi Xbox īpašniekiem. HDR atbalsts nozīmē, ka spēles vide un tēli ir bagātīgi apveltīti krāsām, augstāku kontrastu starp tumšajiem un gaišajiem toņiem. Konsolē var atskaņot Blu-ray diskus un tiešsaistē straumēt 4K izšķirtspējas video. Lejupielādēto spēļu un lietotņu glabāšanai atvēlēta 1TB iebūvētā atmiņa, tādēļ vari būt drošs, ka vietas pietiks visam. 

Microsoft XBOX ONE S 1TB WHITE

MODELIS: 1210311

Labākais spēlēm un izklaidei

 

Kategorija

Kategorija
Iekārtu kategoriju skaidrojums

Samaksas veids
Pērkot uzreiz
205.91Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.06.2019.
Iekārtas apraksts

Populārā spēļu konsole Xbox One S visticamāk ir ikviena digitālās izklaides cienītāja vēlmju sarakstā. Tā sniedz iespēju aizraujoši pavadīt laiku jebkura vecuma lietotājam. Tavā rīcībā ir vairāk nekā 1300 dažādu žanru spēles, un daļa no tām pieejamas tikai un vienīgi Xbox īpašniekiem. HDR atbalsts nozīmē, ka spēles vide un tēli ir bagātīgi apveltīti krāsām, augstāku kontrastu starp tumšajiem un gaišajiem toņiem. Konsolē var atskaņot Blu-ray diskus un tiešsaistē straumēt 4K izšķirtspējas video. Lejupielādēto spēļu un lietotņu glabāšanai atvēlēta 1TB iebūvētā atmiņa, tādēļ vari būt drošs, ka vietas pietiks visam. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!