Meklēt
 Radi klātbūtnes sajūtu

Ja stundām ilgi jāpavada videosaziņā, tad vismaz jārada kvalitatīva klātbūtnes sajūta. Kompaktā Lenovo tīmekļkamera ar 2MP CMOS attēla sensoru ļauj draugiem, radiem un kolēģiem iztēloties, ka esi turpat blakus – arī tad, ja esi citā pasaules malā. Full HD izšķirtspējas attēlā Tu izskatīsies gluži kā dzīvē! Divi integrētie mikrofoni nodrošina skaļu un skaidru skaņu arī tad, ja neatrodies tieši pretī kamerai. Pati 130 g vieglā kamera aptver 95 grādu skata leņķi un ir viegli pavēršama pret nepieciešamo vietu, nenoceļot to no monitora. Taču to var viegli noņemt un uzstādīt uz trijkāja, izmantojot integrēto stiprinājumu. Kad kameru nelieto, aizver fizisko aizslēgu, lai nejauši nospiests taustiņš nepārsteigtu Tevi nesagatavotu.

Lenovo 300 FHD WebCam

MODELIS: GXC1B34793

Radi klātbūtnes sajūtu

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
2.09 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
49.99Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 10.10.2022.
Apraksts

Ja stundām ilgi jāpavada videosaziņā, tad vismaz jārada kvalitatīva klātbūtnes sajūta. Kompaktā Lenovo tīmekļkamera ar 2MP CMOS attēla sensoru ļauj draugiem, radiem un kolēģiem iztēloties, ka esi turpat blakus – arī tad, ja esi citā pasaules malā. Full HD izšķirtspējas attēlā Tu izskatīsies gluži kā dzīvē! Divi integrētie mikrofoni nodrošina skaļu un skaidru skaņu arī tad, ja neatrodies tieši pretī kamerai. Pati 130 g vieglā kamera aptver 95 grādu skata leņķi un ir viegli pavēršama pret nepieciešamo vietu, nenoceļot to no monitora. Taču to var viegli noņemt un uzstādīt uz trijkāja, izmantojot integrēto stiprinājumu. Kad kameru nelieto, aizver fizisko aizslēgu, lai nejauši nospiests taustiņš nepārsteigtu Tevi nesagatavotu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!