Meklēt
 Ideāls pāris

LG Sound Bar un LG televizors sader kopā kā cimds ar roku. Abu ierīču saskaņotais dizains papildina gan viens otru, gan arī mājas interjeru. Katrs dizaina elements ir rūpīgi piemeklēts, lai labi iederētos telpā un padarītu to vēl elegantāku. Pēc savienošanas abas ierīces var kontrolēt ar vienu tālvadības pulti un tie kopīgiem spēkiem rada iespaidīgu skanējumu. TV skaņas režīma kopīgošana 380 vatu skaņas joslai ļauj izmantot televizora apstrādes jaudu un AI Sound Pro tehnoloģiju, kas rada skaidrāku un vienmērīgāku skanējumu neatkarīgi no satura avota. Talkā tiek ņemti arī Dolby Atmos un DTS:X risinājumi, kas veido patiesi telpisku skanējumu, burtiski liekot filmām atdzīvoties.

LG soundbar sistēma SPD7Y

MODELIS: SPD7Y

Ideāls pāris

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
13.30 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
319.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 06.06.2022.
Apraksts

LG Sound Bar un LG televizors sader kopā kā cimds ar roku. Abu ierīču saskaņotais dizains papildina gan viens otru, gan arī mājas interjeru. Katrs dizaina elements ir rūpīgi piemeklēts, lai labi iederētos telpā un padarītu to vēl elegantāku. Pēc savienošanas abas ierīces var kontrolēt ar vienu tālvadības pulti un tie kopīgiem spēkiem rada iespaidīgu skanējumu. TV skaņas režīma kopīgošana 380 vatu skaņas joslai ļauj izmantot televizora apstrādes jaudu un AI Sound Pro tehnoloģiju, kas rada skaidrāku un vienmērīgāku skanējumu neatkarīgi no satura avota. Talkā tiek ņemti arī Dolby Atmos un DTS:X risinājumi, kas veido patiesi telpisku skanējumu, burtiski liekot filmām atdzīvoties.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!