Meklēt
 Radīta melomāniem

LG skaņas sistēma SP9YA ar 5.1.2 kanālu audio, 520 W jaudu un zemo frekvenču pastiprinātāju ir vispusīgs risinājums labākam telpiskās skaņas baudījumam. Dolby Atmos un DTS:X tehnoloģijas atveido skaņu visapkārt, burtiski noliekot Tevi notikumu epicentrā. Savukārt mākslīgā intelekta telpas kalibrēšanas risinājums nieka 15 sekundēs izanalizē apskaņojamo telpu un tajā esošos priekšmetus, lai novērstu sīkās skaņas novirzes, ko rada tuvumā esošie priekšmeti. Melomāni novērtēs Dolby Atmos Music funkciju, kas nodrošina precīzu skaņu novirzīšanu. Tās veidotā plašākā skaņas telpa un dziļums ļauj atklāt slēptās nianses mūzikā ar nepārspējamu skaidrību un saklausīt katru emociju tā, kā to iecerējis mūziķis.

LG soundbar sistēma SP9YA

MODELIS: SP9YA

Radīta melomāniem

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
25.80 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
619.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.07.2022.
Apraksts

LG skaņas sistēma SP9YA ar 5.1.2 kanālu audio, 520 W jaudu un zemo frekvenču pastiprinātāju ir vispusīgs risinājums labākam telpiskās skaņas baudījumam. Dolby Atmos un DTS:X tehnoloģijas atveido skaņu visapkārt, burtiski noliekot Tevi notikumu epicentrā. Savukārt mākslīgā intelekta telpas kalibrēšanas risinājums nieka 15 sekundēs izanalizē apskaņojamo telpu un tajā esošos priekšmetus, lai novērstu sīkās skaņas novirzes, ko rada tuvumā esošie priekšmeti. Melomāni novērtēs Dolby Atmos Music funkciju, kas nodrošina precīzu skaņu novirzīšanu. Tās veidotā plašākā skaņas telpa un dziļums ļauj atklāt slēptās nianses mūzikā ar nepārspējamu skaidrību un saklausīt katru emociju tā, kā to iecerējis mūziķis.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!