Meklēt
 Perfekta piedeva televizoram

2021. gada RedDot dizaina balvu ieguvusī skaņas sistēma ir lielisks papildinājums televizoram. Jo īpaši LG ražotam. 5.1 kanālu sistēmu izmantojošais divu skandu komplekts nodrošina 440 vatu jaudu, turklāt ir dizainiski saskaņots ar televizoru. Katrs dizaina elements ir rūpīgi piemeklēts, lai labi iederētos mājokļa interjerā un padarītu telpu vēl elegantāku. Skanda vienkārši savienojas ar televizoru, ļaujot abas ierīces vadīt ar vienu pulti. TV skaņas režīma kopīgošana skaņas joslai ļauj izmantot televizora apstrādes jaudu un AI Sound Pro tehnoloģiju, kas rada skaidrāku un vienmērīgāku skanējumu neatkarīgi no satura avota. 

LG soundbar sistēma SP7

MODELIS: SP7

Perfekta piedeva televizoram

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
10.80 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
259.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 03.06.2022.
Apraksts

2021. gada RedDot dizaina balvu ieguvusī skaņas sistēma ir lielisks papildinājums televizoram. Jo īpaši LG ražotam. 5.1 kanālu sistēmu izmantojošais divu skandu komplekts nodrošina 440 vatu jaudu, turklāt ir dizainiski saskaņots ar televizoru. Katrs dizaina elements ir rūpīgi piemeklēts, lai labi iederētos mājokļa interjerā un padarītu telpu vēl elegantāku. Skanda vienkārši savienojas ar televizoru, ļaujot abas ierīces vadīt ar vienu pulti. TV skaņas režīma kopīgošana skaņas joslai ļauj izmantot televizora apstrādes jaudu un AI Sound Pro tehnoloģiju, kas rada skaidrāku un vienmērīgāku skanējumu neatkarīgi no satura avota. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!