Meklēt
 Nevainojami dziļš skanējums

LG Sound Bar SP11RA ir aprīkota ar īpašiem patentētiem skaņas režīmiem, kas nav pieejami citās skaņas joslās. LG tos ir īpaši izstrādājis balss, spēļu un sporta atveidei, lai skaņa būtu maksimāli labi gan skatoties, gan spēlējot. Skandu sistēma izceļas ar iespaidīgiem tehniskiem parametriem - 7.1.4 kanālu audio, 770 W jaudu, diviem uz augšu vērstiem aizmugures skaļruņiem un zemo frekvenču pastiprinātāju. Pie tam Dolby Atmos un DTS:X tehnoloģijas atveido ieskaujošu skaņu, padarot to vēl reālistiskāku. Televizora skaņas režīma koplietošana caur 2021. gada uzlaboto LG TV AI procesoru ļauj atskaņot tīrāku skaņu. Tā pilnībā izmanto televizora AI procesora sniegtās priekšrocības, padarot jebkuru audio skaidrāku un vienmērīgāku pat pie atšķirīgiem satura avotiem. 

LG soundbar sistēma SP11RA

MODELIS: SP11RA

Nevainojami dziļš skanējums

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
39.13 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
939.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.07.2022.
Apraksts

LG Sound Bar SP11RA ir aprīkota ar īpašiem patentētiem skaņas režīmiem, kas nav pieejami citās skaņas joslās. LG tos ir īpaši izstrādājis balss, spēļu un sporta atveidei, lai skaņa būtu maksimāli labi gan skatoties, gan spēlējot. Skandu sistēma izceļas ar iespaidīgiem tehniskiem parametriem - 7.1.4 kanālu audio, 770 W jaudu, diviem uz augšu vērstiem aizmugures skaļruņiem un zemo frekvenču pastiprinātāju. Pie tam Dolby Atmos un DTS:X tehnoloģijas atveido ieskaujošu skaņu, padarot to vēl reālistiskāku. Televizora skaņas režīma koplietošana caur 2021. gada uzlaboto LG TV AI procesoru ļauj atskaņot tīrāku skaņu. Tā pilnībā izmanto televizora AI procesora sniegtās priekšrocības, padarot jebkuru audio skaidrāku un vienmērīgāku pat pie atšķirīgiem satura avotiem. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!