Meklēt
 Izcili augsta skaņas kvalitāte

LG skaļruņu sistēma Sound Bar SN4 ir inovatīvs risinājums augstvērtīgam skanējumam. Katrs zemfrekvences reproduktora modulis ir veidots ar oglekļa diafragmu, lai nodrošinātu izcili skaidru skaņu. Skanda automātiski pielāgo audio iestatījumus atbilstoši saturam, ar mākslīgā intelekta tehnoloģiju AI Sound Pro analizējot to. Rezultātā tiek iegūts katram saturam perfekti pielāgots skanējums - kristāldzidri dialogi TV raidījumos, dārdinoši specefekti grāvējfilmās un izjusts skanējums koncertos. LG skaņas joslu SN4 var viegli pieslēgt pie LG televizora, izmantojot Bluetooth vai optisko pieslēgumu, kā arī to var savienot ar viedtelefonu un straumēt mūziku no iecienītajām platformām. 

LG soundbar sistēma SN4

MODELIS: SN4

Izcili augsta skaņas kvalitāte

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
6.63 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
159.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 06.06.2022.
Apraksts

LG skaļruņu sistēma Sound Bar SN4 ir inovatīvs risinājums augstvērtīgam skanējumam. Katrs zemfrekvences reproduktora modulis ir veidots ar oglekļa diafragmu, lai nodrošinātu izcili skaidru skaņu. Skanda automātiski pielāgo audio iestatījumus atbilstoši saturam, ar mākslīgā intelekta tehnoloģiju AI Sound Pro analizējot to. Rezultātā tiek iegūts katram saturam perfekti pielāgots skanējums - kristāldzidri dialogi TV raidījumos, dārdinoši specefekti grāvējfilmās un izjusts skanējums koncertos. LG skaņas joslu SN4 var viegli pieslēgt pie LG televizora, izmantojot Bluetooth vai optisko pieslēgumu, kā arī to var savienot ar viedtelefonu un straumēt mūziku no iecienītajām platformām. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!