Meklēt
 Izcili skanoša greznumlieta

Tāda televizora skaņas sistēma vēl nav redzēta. Lasvegasas patērētāju elektronikas izstādes CES21 inovāciju godalgu ieguvusī LG sistēma ir kompaktākā skanda ar Dolby Atmos atbalstu. Baltā, eklēra vārdā nosauktās skaļruņu sistēmas galvenā daļa patiešām izskatās pēc smalkmaizītes, aizņem pavisam maz vietas zem televizora, taču pārsteidz ar iespaidīgu 320W jaudu. 3.1.2 kanālu sistēma prasmīgi piepilda telpu ar dzidru un skaļu skaņu, kamēr krietni lielākais divvirzienu zemo frekvenču pastiprinātājs to bagātina ar spēcīgiem basiem. Tīriem un precīziem, nevis vienkārši rībinošiem, jo skandā izmantota tehnoloģija, kas minimizē vibrācijas pie jebkura skaļuma. Tas nodrošina skaistu augstas kvalitātes skaņu un netraucē kaimiņiem. Ievērības cienīgs ir audio savienojumam pieejamais HDMI eARC uzlabotais audio atgriešanas kanāls. Tas ļauj uz saderīgiem televizoriem bez zudumiem pārsūtīt nesaspiestu 5.1 un 7.1 kanālu audio un pat HBR audio, piemēram, Dolby Atmos un DTS: X.

LG soundbar sistēma QP5W

MODELIS: QP5W

Izcili skanoša greznumlieta

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
19.55 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
469.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 03.06.2022.
Apraksts

Tāda televizora skaņas sistēma vēl nav redzēta. Lasvegasas patērētāju elektronikas izstādes CES21 inovāciju godalgu ieguvusī LG sistēma ir kompaktākā skanda ar Dolby Atmos atbalstu. Baltā, eklēra vārdā nosauktās skaļruņu sistēmas galvenā daļa patiešām izskatās pēc smalkmaizītes, aizņem pavisam maz vietas zem televizora, taču pārsteidz ar iespaidīgu 320W jaudu. 3.1.2 kanālu sistēma prasmīgi piepilda telpu ar dzidru un skaļu skaņu, kamēr krietni lielākais divvirzienu zemo frekvenču pastiprinātājs to bagātina ar spēcīgiem basiem. Tīriem un precīziem, nevis vienkārši rībinošiem, jo skandā izmantota tehnoloģija, kas minimizē vibrācijas pie jebkura skaļuma. Tas nodrošina skaistu augstas kvalitātes skaņu un netraucē kaimiņiem. Ievērības cienīgs ir audio savienojumam pieejamais HDMI eARC uzlabotais audio atgriešanas kanāls. Tas ļauj uz saderīgiem televizoriem bez zudumiem pārsūtīt nesaspiestu 5.1 un 7.1 kanālu audio un pat HBR audio, piemēram, Dolby Atmos un DTS: X.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!