Meklēt
 Harmonisks dizains

LG Sound Bar G1 ir veidots, domājot par Tavām mājām. Plānais dizains un izcilie materiāli perfekti iederas jebkurā interjerā, un pie sienas piestiprinātā skanda vizuāli izskatās kā televizora pagarinājums. Ar bezvadu savienojumiem pievienojot aizmugurējos skaļruņus, telpu piepildīs kinematogrāfiska līmeņa ieskaujoša skaņa. Sound Bar sistēma izmanto tādas tehnoloģijas kā Dolby Vision, Dolby Atmos un DTS:X, lai radītu nevainojamu telpisku skanējumu kā filmu, tā sporta pārraižu un koncertu atskaņošanā. Augstas izšķirtspējas audio nodrošina 96 kHz frekvenci un 24 bitu dziļumu, kas ļauj iegūt precīzāku un tīrāku skaņu. Pie tam mākslīgā intelekta tehnoloģija AI Sound Pro automātiski analizē saturu un pielāgo audio iestatījumus. 

LG soundbar sistēma G1

MODELIS: G1

Harmonisks dizains

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
20.80 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
499.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.08.2022.
Apraksts

LG Sound Bar G1 ir veidots, domājot par Tavām mājām. Plānais dizains un izcilie materiāli perfekti iederas jebkurā interjerā, un pie sienas piestiprinātā skanda vizuāli izskatās kā televizora pagarinājums. Ar bezvadu savienojumiem pievienojot aizmugurējos skaļruņus, telpu piepildīs kinematogrāfiska līmeņa ieskaujoša skaņa. Sound Bar sistēma izmanto tādas tehnoloģijas kā Dolby Vision, Dolby Atmos un DTS:X, lai radītu nevainojamu telpisku skanējumu kā filmu, tā sporta pārraižu un koncertu atskaņošanā. Augstas izšķirtspējas audio nodrošina 96 kHz frekvenci un 24 bitu dziļumu, kas ļauj iegūt precīzāku un tīrāku skaņu. Pie tam mākslīgā intelekta tehnoloģija AI Sound Pro automātiski analizē saturu un pielāgo audio iestatījumus. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!